Nici liftingujące Warszawa | fyoung.pl
a

Nici Liftingujące Warszawa

lifting twarzy

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu!

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Cena od: 300 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 4 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Nici Liftingujące – skuteczny zabieg na objawy starzenia

Nici liftingujące Barb II 4 D L – type bardzo szybko zyskały popularność na całym świecie. Pozwalają na osiągnięcie liftingu twarzy i innych partii ciała, bez użycia skalpela. Zabieg jest prosty, a efekty bardzo naturalne. Nici liftingujące to syntetyczne włókna, które posiadają zdolność rozpuszczania się w skórze. W zależności od rodzaju mogą posiadać specjalną skręconą strukturę, bądź też mikroskopijne haczyki, które po implementacji otwierają się, a następnie opierają o tkanki delikatnie je unosząc, dzięki czemu uzyskujemy efekt liftingu. Pracując pod skórą nici liftingujące stopniowo stymulują naturalną syntezę kolagenu co sprawia, że na przestrzeni kolejnych miesięcy skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta, zmarszczki wygładzają się, a owal twarzy nabiera młodszego wyglądu. Polidioksanon rozpuszcza się w skórze, lecz odbudowa kolagenowa, jaka w tym czasie zachodzi, zapewnia utrzymanie efektu odmłodzenia na długo po wchłonięciu włókien.

Naturalne jest to, że skóra wraz z wiekiem wiotczeje i traci swoją elastyczność. Jest to spowodowane zanikiem, przemieszczaniem lub nadmiernym gromadzeniem się tłuszczu w okolicy żuchwy, brwi i ust. W wyniku tego owal twarzy wyraźnie się zmienia, a oznaki starzenia są zauważalne już na pierwszy rzut oka. Istnieje jednak skuteczny sposób, dzięki któremu można unieść rysy twarzy i poprawić elastyczność skóry. Jak tego dokonać? Wystarczy umówić się na zabieg z użyciem nici liftingujących, który wykonujemy w naszej warszawskiej klinice Forever Young.

Nici liftingujące – Warszawa

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących to nieinwazyjna, skuteczna metoda pozwalająca zredukować oznaki starzenia. W medycynie estetycznej nici tego rodzaju są stosowane już od wielu lat. Jest to bezpieczna alternatywa dla poważniejszych, inwazyjnych zabiegów odmładzających. Co istotne, za pomocą nici liftingujących można nie tylko zniwelować oznaki starzenia w obrębie twarzy, ale też poprawić elastyczność i napięcie skóry piersi lub pośladków. Tak szerokie zastosowanie tych syntetycznych włókien jest możliwe ze względu na ich innowacyjne działanie. Nici liftingujące tworzą pewnego rodzaju podporę dla tkanek, dzięki temu unoszą je i podtrzymują. W ten sposób rozpoczyna się złożony proces przywracania skórze jędrności, elastyczności oraz młodego wyglądu. Jeżeli chcesz wypróbować tę metodę, odwiedź naszą klinikę. Przeprowadzamy zabiegi z użyciem nici liftingujących w Warszawie. To skuteczny, sprawdzony sposób na poprawę napięcia skóry, z którego korzysta się już od wielu lat – nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w chirurgii ogólnej. Zaletą nici jest to, że są to włókna wchłanialne, czyli takie, które po upływie określonego czasu ulegają rozpuszczeniu i nie ma to negatywnego wpływu na efekt zabiegu. 

Kiedy warto wykonać zabieg z użyciem nici liftingujących w Warszawie?

Jeżeli zauważysz u siebie oznaki starzenia, takie jak: utrata jędrności i elastyczności skóry, opadające powieki, kąciki ust, widoczne zmarszczki pojawiające się na twarzy, szyi i dekolcie, bruzdy, rozstępy i inne niedoskonałości w obrębie piersi, pośladków, brzucha, ramion i nóg. Zabieg polega na wprowadzeniu nici za pomocą niewielkiej igły w wybrane okolice, na których są widoczne zmiany. Jest on wykonywany przez doświadczonego medyka, dlatego nie ma powodów do obaw. 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu z użyciem nici liftingujących w Warszawie?

Zabiegu nie wykonuje się jeśli pacjent ma infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe, cierpi na chorobę nowotworową lub autoimmunologiczną, ma problemy z ciśnieniem, krzepnięciem krwi, jest w trakcie terapii środkami, które zaburzają krzepnięcie krwi, ma wszczepione implanty lub cierpi na zaburzenia psychiczne. Zabiegu nie wykonuje się także kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących w Warszawie – cena

Jeżeli podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegu jest już za Tobą, to z pewnością zastanawiasz się, jaka jest cena nici liftingujących w Warszawie. Koszty zabiegu zależą od wielu zmiennych, m. in. od liczby wykorzystanych włókien, dlatego cena jest najczęściej ustalana indywidualnie. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów odmładzających z użyciem nici liftingujących, skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty.