Bezoperacyjna korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa | fyoung.pl
a

Korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa – Ursus

Korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa

Nieoperacyjna korekta nosa to nowa technika, wykorzystująca zabiegi medycyny estetycznej – iniekcję kwasu hialuronowego o długotrwałym działaniu oraz toksyny botulinowej. Metoda pozwala na korektę lub nawet likwidację niewielkich defektów asymetrii i nierówności nosa. Klasyczne zabiegi korygujące deformację nosa wymagają inwazyjnych, urazowych operacji. Celem rhinoplastyki medycznej jest korekta mniejszych defektów nosa. Dzięki zastosowaniu wypełniacza można zmieniać i modelować kształt nosa, uzupełniać asymetrię i niewielkie załamania. Zawsze bierze się pod uwagę fakt, że kształt nosa stanowi kluczowy element profilu twarzy i musi być proporcjonalny. Rhinoplastyka medyczna jest również polecana po urazach nosa.

Bezoperacyjna korekta nosa to skuteczny zabieg pozwalający zniwelować tak zwane „siodełko” lub znacznie zmniejszyć garb. Modelowanie nosa wymaga wprawy oraz doświadczenia lekarza medycyny estetycznej. Trzeba umiejętnie dobrać preparat oraz wykazać się zmysłem estetycznym.

Co ważne korekta nosa kwasem hialuronowym nie jest zabiegiem inwazyjnym i już tego samego dnia można normalnie funkcjonować. U osób wrażliwych na iniekcję mogą pojawić się delikatne krwiaki, które znikną po kilku dniach.

Korekta nosa – Warszawa

Nos znajduje się w centralnej części naszych twarzy, dlatego nie można się dziwić, że jego wygląd znacznie wpływa na odbiór wizualny osoby. Jednakże na skutek wrodzonych wad bądź urazów i chorób estetyka tego narządu niewłaściwa dla swojego posiadacza, co może powodować znaczny dyskomfort psychiczny. Na całe szczęście z takim kłopotem można szybko się uporać, do czego serdecznie zapraszamy! Jeśli interesuje Cię nieoperacyjna korekta nosa w Warszawie, to jesteś w dobrym miejscu!

Dlaczego warto postawić na korektę nosa ? Opinie osób po zabiegu potwierdzają, że dzięki niemu poprawia się ogólny wygląd twarzy, a także komfort psychiczny. Szczególnie docenianą sprawą jest również fakt, iż nieoperacyjna rhinoplastyka nie wymaga ingerencji chirurgicznych. Dzięki temu zabieg nie musi się wiązać z silnym stresem, a do tego jest wyjątkowo bezpieczny. Opisywaną korektę nosa wyróżnia także cena, która jest także znacznie niższa od kosztów zabiegu chirurgicznego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc klientom nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych sytuacji. Pragniemy dodać, że do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny, a przy tym rzetelny oraz wyrozumiały. Klienci najczęściej korzystają z nieinwazyjnej rhinoplastyki w przypadku za małego nosa, nieproporcjonalnego czubka nosa, zbytnio uniesionego nosa, garbka lub skrzywienia po urazie, braku wykształconego mostka między trzonem a czubkiem nosa.

Należy wiedzieć, że nieoperacyjna korekta nosa nie jest zabiegiem permanentnym – efekty utrzymują się kilka, kilkanaście miesięcy. Korygowanie nosa trwa kilkadziesiąt minut, dlatego powtórzenie owego zabiegu nie jest problematyczne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, coś jest dla Ciebie niejasne lub interesuje Cię nieoperacyjna korekta nosa w Warszawie, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi i zaproponujemy termin zabiegu.

Nieoperacyjna korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa- Ursus – Zadzwoń +48 731810810