Bezoperacyjna korekta nosa kwasem hialuronowym – opinie i cena | Warszawa Forever Young
a

Korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa – Ursus

Korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa

Nieoperacyjna korekta nosa to nowa technika, wykorzystująca zabiegi medycyny estetycznej – iniekcję kwasu hialuronowego o długotrwałym działaniu oraz toksyny botulinowej. Metoda pozwala na korektę lub nawet likwidację niewielkich defektów asymetrii i nierówności nosa. Klasyczne zabiegi korygujące deformację nosa wymagają inwazyjnych, urazowych operacji. Celem rhinoplastyki medycznej jest korekta mniejszych defektów nosa. Dzięki zastosowaniu wypełniacza można zmieniać i modelować kształt nosa, uzupełniać asymetrię i niewielkie załamania. Zawsze bierze się pod uwagę fakt, że kształt nosa stanowi kluczowy element profilu twarzy i musi być proporcjonalny. Rhinoplastyka medyczna jest również polecana po urazach nosa.

Bezoperacyjna korekta nosa to skuteczny zabieg pozwalający zniwelować tak zwane “siodełko” lub znacznie zmniejszyć garb. Modelowanie nosa wymaga wprawy oraz doświadczenia lekarza medycyny estetycznej. Trzeba umiejętnie dobrać preparat oraz wykazać się zmysłem estetycznym.

Co ważne korekta nosa kwasem hialuronowym nie jest zabiegiem inwazyjnym i już tego samego dnia można normalnie funkcjonować. U osób wrażliwych na iniekcję mogą pojawić się delikatne krwiaki, które znikną po kilku dniach.

Korekta nosa kwasem hialuronowym Warszawa- Ursus – Zadzwoń +48731810810