Nucleofill - kiedy efekty? - Forever Young

Nucleofill – kiedy efekty?

Nucleofill to ewenement w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz odmładzaniu, który wykazuje kompleksowe, 3-poziomowe działanie – nawilżające, antyoksydacyjne i liftingujące. Mezoterapia z wykorzystaniem tego preparatu zyskuje coraz szersze grono zwolenników ze względu na bezpieczeństwo zabiegu, a także rewelacyjne rezultaty. Pacjenci wybierający Nucleofill efekty obejmujące poprawę nawilżenia widzą już chwilę po przeprowadzeniu całej procedury.

 

Nucleofill – efekty, które pochodzą z natury

Zabieg z wykorzystaniem preparatu Nucleofill określa się jako doskonałą, innowacyjną alternatywę dla mezoterapii igłowej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jego działanie, skoncentrowane na biostymulacji skóry oraz jej kompleksowej odnowie, oparte jest na polinukleotydach. Są to małe cząsteczki kwasów nukleinowych DNA i RNA, a więc substancje naturalne, które decydują o bezpieczeństwie, a zarazem skuteczności zabiegu, wykazując pełną biokompatybilność z naszym organizmem.

Ze względu na tak skomponowaną formułę środek ten zalicza się do stymulatorów tkankowych. Oznacza to, że jeśli wybierzemy Nucleofill, efekty będą obejmowały między innymi uniesienie tkanek oraz wypełnienie niewielkich ubytków dzięki pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu i elastyny.

 

Nucleofill – efekty są długotrwałe i robią wrażenie

Warto zaznaczyć, że jeśli chodzi o Nucleofill, efekty są niezwykle naturalne, ponieważ w żaden sposób nie modyfikują rysów twarzy, a jedynie powodują wzrost sprężystości, elastyczności i gęstości skóry na skutek pobudzenia produkcji kolagenu oraz elastyny. Polinukleotydy mają ponadto zdolność do wiązania wody, dzięki czemu cera staje się idealnie nawilżona, co również wpływa na jej stan oraz wygląd. Ze względu na działanie antyoksydacyjne procesy starzenia się skóry zostają znacznie spowolnione, co ma duże znaczenie dla trwałości i spektakularności rezultatów zabiegu.

 

Nucleofill – kiedy efekty?

Polinukleotydy wstrzyknięte podskórnie stymulują produkcję kolagenu i elastyny, która zachodzi w sposób stopniowy. Oznacza to, że pełne efekty zabiegu nie będą widoczne od razu, ale z racji na to, że odbywają się na poziomie komórkowym, mamy gwarancję tego, że będą długotrwałe, a zarazem satysfakcjonujące.

Końcowy rezultat ujrzymy po około 1,5 miesiąca, jednak opinie pacjentów pokazują, że zdecydowanie warto uzbroić się w cierpliwość właśnie ze względu na jego naturalność i długotrwałość. Po serii iniekcji z wykorzystaniem Nucleofillu (co najmniej 3 wizyty), kiedy efekty już ukażą się w całej okazałości, warto wykonać zabieg przypominający, który spektakularnie je utrwali.

 

Kiedy efekty po Nucleofillu i kiedy warto zdecydować się na zabieg?

To kiedy efekty po Nucleofill nastąpią i w jakim stopniu jest uzależnione od indywidualnych uwarunkowań, dlatego plan zabiegów, a także one same powinny być wykonywane przez doświadczonego specjalistę. Należy zawsze wziąć pod uwagę potrzeby i oczekiwania pacjenta – tak postępujemy w klinice Forever Young.

Warto wiedzieć, że mezoterapia z wykorzystaniem preparatu NucleoFILL jest polecana zarówno jako zabieg naprawczy, jak i element profilaktyki przeciwstarzeniowej. Dlatego mogą się na nią zdecydować dorośli w każdym wieku.

 

Nucleofill – kiedy efekty i jak przebiega zabieg?

W przypadku preparatu Nucleofill efekty opisane powyżej przybiorą satysfakcjonującą formę, jeśli wykonamy co najmniej 3 zabiegi – konkretna ich liczba ustalana jest indywidualnie na podstawie stanu skóry pacjenta oraz jego oczekiwań.

Zabieg polega na podskórnej aplikacji środka, jest bezbolesny – pacjent czuje jedynie delikatne mrowienie – i pozwala na powrót do codziennych czynności po jego zakończeniu. To kolejne atuty, które sprawiają, że Nucleofill cieszy się tak dużą popularnością, również wśród pacjentów naszej kliniki.