Zabiegi na opadające powieki – cena (zdjęcia) | Warszawa Forever Young
a

OPADAJĄCE POWIEKI

Strona główna » OPADAJĄCE POWIEKI

Z biegiem czasu powieka górna i dolna tracą elastyczność, kąciki oczu zaczynają opadać, okolice oczu pokrywają się siateczką zmarszczek. Defekty te sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Sztandarowym zabiegiem wykonywanym urządzeniem plazmowym PLASMAGE jest mikrochirurgiczna korekta plazmą. Jest to obecnie najlepszy sposób na opadające powieki.
Dzięki zastosowaniu plazmy w bardzo łatwy, bezbolesny, mało inwazyjny i nie zwykle skuteczny sposób możemy obkurczyć, usunąć nadmiar zwiotczałej skóry.

Zabieg plazmą wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, polega na wykonywaniu mikro punktów na skórze, dzięki plazmie generowanej z Plasmage Punkty nanoszone są w odległości ok. 0,5 mm od siebie, co pozwala zachować idealną plastyczność ruchów powiekami aż do zakończenia całej, krótko trwającej procedury. Cała procedura trwa około 30 minut, zaś mikro „strupki” utrzymują się około 7 dni. Z reguły wystarcza jeden zabieg, jeżeli zmiany są bardzo zaawansowane przeprowadzamy do 3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Uzależnione jest to przede wszystkim od zaawansowania poziomu zwiotczenia skóry. W Klinice Forever Young przez cały czas leczenia, również pomiędzy zabiegami, jesteś pod stałą opieką lekarza wykonującego zabieg. W każdej chwili możesz uzyskać poradę przez telefon lub przyjść do Kliniki na dodatkową konsultację.

Efekty

opadające powieki