Zabiegi na opadające powieki Warszawa Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

OPADAJĄCE POWIEKI

Opadające powieki to problem, z którym w dzisiejszych czasach zmaga się niestety coraz większa liczba kobiet. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kolagenu, który zapewnia skórze jędrność i jej prawidłowe napięcie. W efekcie powieki stają się wiotkie, a nadmiar skóry dodaje lat i nadaje twarzy smutny wygląd. Problem ten można zlikwidować za pomocą plazmy medycznej.

Zabieg plazmowy – sposób na opadające powieki

Jeżeli borykasz się z problemem opadających powiek, to skutecznym zabiegiem niwelującym tę przypadłość będzie zabieg plazmowy. Plasmage to urządzenie medyczne, którym wykonuje się nieinwazyjne zabiegi mikrochirurgiczne. Plazma nie narusza głębszych warstw skóry, działa precyzyjnie w miejscu leczenia.Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa około 60 minut, a 70% efektu jest widoczne bezpośrednio po zabiegu.

Zabieg plazmowy jest wykonywany w naszej klinice w Warszawie za pomocą nowoczesnego urządzenia Plasmage. Pomiędzy igłą, która emituje impulsy elektryczne a powierzchnią skóry wytwarzana jest plazma, czyli zjonizowany gaz, składający się z puli elektronów i jonów. W efekcie pojawiająca się miejscowo wysoka temperatura powoduje odparowanie wody z naskórka, co prowadzi do jego obkurczenia. Dzięki temu powieki zostają uniesione.

W takim zastosowaniu plazma  sprawdza się naprawdę bardzo dobrze, ponieważ nie narusza głębszych warstw skóry. Podczas zabiegu nie dochodzi bowiem do uszkodzenia tkanek oraz ich krwawienia, nie ma także mowy o pojawieniu się stanu zapalnego.

Nieinwazyjny zabieg na opadające powieki w Warszawie

Zabieg plazmowy stanowi alternatywę dla chirurgicznej korekty powiek.

Igła emitująca impulsy elektryczne nie dotyka  skóry. Urządzenie wykorzystuje wysoką temperaturę, której działanie powoduje pobudzenie okolicznych tkanek. W efekcie naturalne procesy odbudowy i wzmocnienia skóry zostają uaktywnione. Zabieg plazmowy trwa około 30 minut i to tuż po nim widoczne są już pierwsze efekty. Podczas trwania zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, dlatego też w celu jego minimalizowania, stosuje się znieczulenie miejscowe.

Zabieg plazmowy, który wykonujemy w naszej klinice, jest całkowicie bezpieczny, ponieważ działa wyłącznie miejscowo – plazma nie narusza głębszych warstw skóry i nie prowadzi do powstania blizn czy stanów zapalnych.

Zabieg plazmowy na opadające powieki – Warszawa

Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie, brązowe strupki, które należy natłuszczać kosmetyczną wazeliną. Pod żadnym pozorem nie wolno ich jednak zdrapywać. Po ok. 5-7 dniach znikną całkowicie, nie pozostawiając przebarwień. Po zabiegu może pojawić się obrzęk, który zazwyczaj utrzymuje się ok. 3 dni. Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się przebarwień, należy unikać ekspozycji słonecznej (przez co najmniej 4 tygodnie), stosując w tym czasie kremy z filtrem UV 50. Przez kilka miesięcy po zabiegu nie należy wykonywać zabiegów złuszczających oraz laserowych, nie są również wskazane wizyty w solarium.

Rezultat jest widoczny już bezpośrednio po zabiegu, jednak pełny efekt można ocenić, gdy minie podrażnienie i zaczerwienienie powiek. Skóra wygląda zdecydowanie młodziej, a oko staje się bardziej wyraziste. Efekty zabiegu plazmowego utrzymują się kilka lat.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg plazmowy to nieinwazyjna metoda niwelująca problem opadającej powieki, jednak mimo wszystko istnieją pewne przeciwwskazania, które powinnaś mieć na uwadze. Są to:

  • choroby nowotworowe,
  • choroby serca i układu krążenia, rozrusznik serca
  • choroby układu nerwowego,
  • metalowe implanty lub stany zapalne w miejscu zabiegu,
  • choroby psychosomatyczne,
  • epilepsja,
  • ciążą i okres karmienia piersią.

Najbezpieczniej będzie, jeśli umówisz się na konsultację medyczną. Specjalista z naszej kliniki rozważy Twój przypadek i udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Warto wiedzieć, że nieleczone opadanie powiek może prowadzić do osłabienia widzenia , dlatego nie powinno się tego problemu lekceważyć. Jeszcze do niedawna jedyną metodą usunięcia nadmiaru skóry z powiek był zabieg chirurgiczny, obecnie możliwe jest już zastosowanie nieinwazyjnego zabiegu z użyciem plazmy medycznej. To nowatorska metoda, która gwarantuje widoczne rezultaty już bezpośrednio po zabiegu. Proces gojenia obejmuje zwykle jedynie kilka dni i nie jest zbyt uciążliwy. Otwarte spojrzenie nie tylko odmładza, ale i dodaje urody oraz wdzięku.

Jeżeli borykasz się z problemem opadającej powieki i chcesz temu zaradzić, to skontaktuj się z nami. Ze swojej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Efekty

opadające powieki

Opadające powieki są uciążliwym aspektem wyglądu dla wielu osób. Dlatego zmagając się z tym problemem, warto skorzystać z usług naszej kliniki, gdzie w skuteczny i profesjonalny sposób zajmiemy się jego niwelacją. Posiadamy odpowiedni, wysokiej klasy sprzęt oraz produkty, dzięki czemu cały zabieg przebiega w komfortowy sposób dla pacjenta. Zależy nam na satysfakcji z wykonywanych przez nas usług, dlatego staramy się dopasować do wszystkich osób zarówno pod względem jakości, jak i adekwatnych do niej cen.

Opadające powieki, zabieg – cena

Zabieg przeprowadzamy z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań pacjentek – również pod względem ceny. Pozwala to na dopasowanie się do ich wymagań oraz uzyskanie pożądanych rezultatów. Na naszej stronie znajduje się szczegółowy cennik wraz z pełną ofertą, jednak w razie jakichkolwiek pytań warto się z nami skonsultować. Zabieg na opadające powieki wykonujemy z niezwykłą starannością, dzięki czemu można być pewnym uzyskanych efektów. Właśnie dlatego warto postawić na nasza klinikę medycyny estetycznej Forever Young.