Peeling fenolowy efekty - zabiegi 65 plus - Forever Young

Peeling fenolowy – efekty stosowania zabiegu

Po 65 roku życia mamy do czynienia ze spowolnieniem metabolizmu organizmu. Odbija się to na wyglądzie naszej skóry, jak również na objętościach np. policzków czy warg. Nie znaczy to jednak, że medycyna estetyczna jest bezradna. W Klinice Forever Young dr Krzysztof Ziemczyk wykonuje peeling fenolowy, który skutecznie usuwa oznaki fotostarzenia skóry dojrzałej, głębokie zmarszczki, przebarwienia, blizny potrądzikowe.

Peeling fenolowy efekty

Peeling fenolowy to rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej. Ten rodzaj peelingu należy do grupy głębokich. Oznacza to, że penetruje w głąb skóry właściwej co daje zdecydowanie mocniejszy efekt, mocniejszy nawet od zabiegów laserowych. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, pobudzona i jeszcze długo po zabiegu produkuje nowy kolagen i elastynę. Natomiast wszystkie inne peelingi gabinetowe działają bardzo płytko, tylko w naskórku i nawet wielokrotne ich powtarzanie nie daje podobnego efektu.

Jest to praktycznie jedyny zabieg 65 plus, który pozwala na uzyskanie znakomitych efektów redukcji zmarszczek, likwidacji przebarwień i odnowy skóry, utrzymujące się kilka lat po zabiegu.

efekty peelingu fenolowego

Dotyczy to takich trudnych okolic jak okolica oka i opadające powieki, jak i zmarszczek palacza. Przy niwelowaniu zmarszczek wokół ust jest to praktycznie jedyny skuteczny zabieg w tym wieku, jednocześnie uzyskujemy wygładzenie i ujędrnienie ust.  Zależnie od użytego preparatu możemy osiągnąć różne efekty. Preparaty z niewielką ilością fenolu, które nie wymagają tygodniowego wyłączenia z aktywności zawodowej i są dedykowane dla młodszego pokolenia, ale wymagają powtórzenia po 3 miesiącach. Preparaty o wysokim stężeniu. które wywołują rewelacyjne zmiany regeneracyjne skóry i tkanki podskórnej ale wymagają tygodniowego wyłączenia z aktywności zawodowej. W tym czasie należy pozostać w domu i ograniczyć swoją aktywność zawodową. To może być trudne, ale warte tego, aby odmłodzić swoją twarz nawet o 10 lat.

Peeling fenolowy cena

Cena zabiegu jest dość wysoka, ale biorąc pod uwagę efekt i stopień odmłodzenia skóry i wyglądu, peeling fenolowy jest warty swojej ceny. Zabieg jest jednorazowy. Przy takim działaniu, cena wydaje się nie być aż tak wygórowana. Większym problemem może być wygospodarowanie kilku wolnych dni i wyłączenie z codziennej aktywności. Warto dodać , ze zabieg ten wykonują tylko nieliczne gabinety i doświadczeni lekarze.

Więcej o peelingu fenolowym przeczytasz klikając w ten LINK