Peeling fenolowy Warszawa - Easy Phen Very Light | fyoung.pl
a

Easy Phen Very Light

Klinika Medycyny Estetycznej Forever Young proponuje swoim Pacjentom rewelacyjnie działający peeling o właściwościach liftingu. Zabieg wykonuje dr Krzysztof Ziemczyk. Easy Phen very Light jest głębokim peelingiem  marki Skin Tech, wyróżniającej się wysoce zaawansowanymi preparatami peelingującymi, które charakteryzują się  skutecznością, bezpieczeństwem stosowania pod okiem lekarza specjalisty, oraz nowoczesnymi formułami, działającymi na wiele problemów skórnych. Klinika Forever Young korzysta z preparatów Skin Tech, aby świadczyć swoim Pacjentom usługi medyczne na światowym poziomie.

Czym jest peeling Easy Phen Very Light ?

Easy Phen należy do zabiegów peelingujących o bardzo silnym i efektywnym działaniu na granicy brodawkowej i siateczkowej skóry właściwej. Jest to jeden z najgłębiej działających peelingów, stosowany w medycynie estetycznej już od XX wieku. Peelingi głębokie stosuje się na skórę twarzy – jest to najlepiej sprawdzające się miejsce do przeprowadzania peelingu Easy Phen Light, gdyż zawiera dużo gruczołów łojowych biorących udział w regeneracji skóry.

W skład peelingu wchodzi:

 • fenol 30%
 • kwas TCA
 • 4- alfahydroxykwasy
 • saponiny
 • antyoxydanty

Peeling Easy Phen Light należy do grupy peelingów głębokich.

Facelifting z peelingiem fenolowym Easy Phen Light – wskazania do zabiegu

Klinika Forever Young w Warszawie z powodzeniem przeprowadza u swoich pacjentów zabieg faceliftingu przy wykorzystaniu głębokiego peelingu Easy Phen  Very Light. Zabieg na celu ma likwidację wielu odmian blizn, jakie zostają na skórze (blizny po trądziku, blizny po młodzieńczych zmianach skórnych, blizny pozabiegowe, blizny powypadkowe). Ponadto peeling fenolowy świetnie radzi sobie nawet z głębokimi zmarszczkami i bruzdami. Może być stosowany wokół delikatnej skóry oczu i ust. Peeling Easy Phen Very Light  będzie wybawieniem dla Pacjentów z silnymi przebarwieniami na twarzy, powstającymi wskutek długotrwałego opalania się, złej diety, stresującego i męczącego trybu życia, stosowania używek i niektórych kosmetyków. Zabieg Easy Phen Very Light jest odpowiedzią na wiele dręczących problemów skórnych – wykonuje się go  raz, aby przez nawet kilka lat cieszyć się wspaniałymi efektami!

Peeling fenolowy – przeciwwskazania

Peeling fenolowy to peeling chemiczny, dlatego istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Najważniejsze z nich to:

 • ciąża;
 • nieleczona i zaawansowana cukrzyca;
 • ciężkie schorzenia serca, nerek i wątroby;
 • nowotwory złośliwe;
 • aktywny trądzik.
 • Choroby serca
 • zaburzenia rytmu serca

Jak należy się przygotować do peelingu głębokiego Easy Phen?

Pacjent nie musi specjalnie przygotowywać się do zabiegu. Jednak zaleca się, aby:

 • 30 minut przed zabiegiem przyjąć bezpieczne środki przeciwbólowe;
 • na 2 tygodnie przed zabiegiem nie poddawać się zabiegom na twarz, w tym peelingom i zabiegom z kwasami;
 • nie opalać się, także sztucznie, na 7 dni przed planowanym zabiegiem;
 • 5 dni przed zabiegiem zacząć stosować kremy z silnym filtrem anty UV.

Peeling głęboki Easy Phen Very Light wykonywany jest jedynie po konsultacji wstępnej z lekarzem medycyny estetycznej Krzysztofem Ziemczykiem, który ostatecznie zakwalifikuje Pacjenta do leczenia.

Jak przebiega zabieg z użyciem peelingu fenolowego Easy Phen?

Przed zabiegiem miejsce leczenia zostaje odpowiednio przygotowane przez lekarza, a po zabiegu zabezpieczone kremem antyoxydacyjnym. Na początku lekarz dokładnie oczyszcza i dezynfekuje skórę. Następnie dzieli twarz na 5 obszarów i na każdy z nich nakłada roztwór peelingu. Przed nałożeniem na każdy kolejny obszar preparatu konieczne jest odczekanie około 10 minut. Na zakończenie zabiegu, na poszczególne obszary twarzy nakładana jest maska.

Jak działa peeling głęboki Easy Phen Very Light ?

W czasie zabiegu warstwy skóry zostają zniszczone aż po środkową część siateczkową skóry właściwej. Uszkadzany jest w zabiegu Easy Phen naskórek, warstwa rogowa, ziarnista, kolczysta, skóra podstawna, warstwa brodawkowata – należy zaznaczyć, że zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej Forever Young przeprowadzany jest przez lekarza specjalistę, co gwarantuje jego bezpieczeństwo. Uszkodzenia te są planowane i stanowią mechanizm pozbywania się zmarszczek, blizn i przebarwień ze skóry, nawet uszkodzeń posłonecznych. Fenol używany w zabiegu pozwala penetrować w głąb skóry, a przy tym nie jest konieczne zastosowanie znieczulenia u pacjenta. W preparacie peelingującym nie ma alkoholu, są za to składniki roślinne, które łagodzą i pielęgnują. Preparat stymuluje dodatkowo proces tworzenia się kolagenu i włókien elastycznych w skórze, które zanikają z czasem. Pozwalają one zachować młodość na dłużej.

efekty peeling fenolowy Warszawa

Easy Phen – rekonwalescencja i zalecenia pozabiegowe

Peeling fenolowy działa głęboko, dlatego okres rekonwalescencji trwa około 6-8 dni. Przez ten czas pacjenci powinni zrezygnować ze swoich codziennych zajęć i wziąć urlop wypoczynkowy, w trakcie którego naskórek będzie mocno się złuszczać, a skóra regenerować. Również po zabiegu, przez okres 2 miesięcy, zaleca się stosowanie preparatów z wysokim filtrem anty UV i unikanie silnych promieni słonecznych oraz sztucznego opalania.

Jak długo utrzymują się efekty peelingu głębokiego?

Efekty jednego zabiegu utrzymują się nawet do kilku lat.

Ile zabiegów peelingu fenolowego Easy Phen należy wykonać, aby zobaczyć efekty?

W większości przypadków wystarczy wykonanie już jednego zabiegu, aby zaobserwować efekty.

Peeling fenolowy Easy Phen Very Light jest wspaniałą alternatywą dla liftingu chirurgicznego. Znacznie bezpieczniejszy i z mniejszą liczbą powikłań, wykonany w profesjonalnym gabinecie, zadziała niczym zaklęcie przywracające młodość, piękny wygląd i pozbywające się nieestetycznych zmian skórnych.

Profesjonalny i bardzo skuteczny peeling fenolowy w Warszawie

FAQ – najważniejsze pytania dotyczące peelingu fenolowego Easy Phen

Czy peeling fenolowy jest bezpieczny?

Peeling fenolowy to całkowicie bezpieczna metoda, gwarantująca doskonałe efekty, pod warunkiem, że zabieg zostaje przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie  przez  lekarza medycyny estetycznej.

Czy peelingi można wykonywać samodzielnie w domu?

Większość peelingów medycznych musi być wykonywana w gabinecie kosmetycznym przez doświadczony personel. Na rynku są jednak dostępne preparaty do samodzielnej aplikacji, jednak nie dadzą one takiego efektu, jak peelingi medyczne. Mogą one jedynie stanowić przygotowanie do zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych lub jako uzupełnienie pielęgnacji prowadzonej w domu.

Z czym łączyć peeling fenolowy Easy Phen?

Peeling fenolowy doskonale wzmacnia skórę, pogrubia ją, wyrównuje koloryt, natomiast w celu pogłębienia efektu warto połączyć peelingi z innymi metodami, typowo odmładzającymi, np. z zabiegiem urządzeniem Mesotherm czyli RF z mikronakłuwaniem..

Opinie o peelingu fenolowym

Peeling fenolowy cieszy się uznaniem wśród Pacjentów, którzy cenią go za spektakularne efekty oraz brak konieczności powtarzania zabiegu.