Peeling Glikolowy Warszawa Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

Peeling Glikolowy Warszawa

Peeling Glikolowy

Ilość zabiegów: 4 – 6 zabiegów – pierwsze efekty już po 1 zabiegu

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 3 – 4 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Głęboko złuszczający, regenerujący kwas, który ma zdolność docierania, aż do warstwy brodawkowej skóry. Ma silne działanie anti-aging. Peeling powoduje zmiany struktury naskórka, stymulując namnażanie nowych komórek i włókien kolagenowych oraz nawilżających , a także aktywuje procesy naprawy uszkodzeń powstałych z powodu UV. Z badań laboratoryjnych wynika, że kwas glikolowy ma decydujący wpływ na zmniejszenie spoistości homeocytów, zmniejsza przebarwienia, poprawia kondycję i zwartość skóry. Ponadto peeling ten minimalizuje drobne blizny i ślady po stanach zapalnych.

Profesjonalny peeling glikolowy Warszawa

Peelingi to jedne z najchętniej wykonywanych zabiegów, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Wiele osób decyduje się na ich przeprowadzanie ze względu na wręcz natychmiastowo widoczne efekty, w postaci wyraźnego wygładzenia oraz napięcia cery. Z tego powodu pojawiło się na rynku wiele produktów wykorzystujących działanie tak silnych substancji, jakimi są kwasy. Należy jednak pamiętać, że niewskazane jest korzystanie z nich samodzielnie w zaciszu domowym. Tego rodzaju substancje rzeczywiście prezentują świetne działanie na stan cery, jednak wyłącznie wtedy, gdy są stosowane przez profesjonalistów. Nieumiejętne stosowanie tego typu kosmetyków może przynieść trwałe skutki uboczne, takie jak rozległe przebarwienia. Ograniczenia w stosowaniu dotyczą również peelingu glikolowego. Warszawa jest miastem, w którym nie musisz decydować się na ryzykowne zabiegi w zaciszu domowym. Odwiedź naszą klinikę i oddaj się w ręce specjalistów, a my zajmiemy się całą resztą.

Kompleksowy zabieg na wyciągnięcie ręki – peeling glikolowy Warszawa

Zabiegi przeprowadzane przez nasz zespół doświadczonych specjalistów to dla Ciebie pełna gwarancja bezpieczeństwa oraz wyraźnej skuteczności prowadzonych działań. Wszystkie zabiegi poprzedzamy rozległym wywiadem oraz rozpoznaniem stanu cery. Borykasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz wyraźnego oczyszczenia? Skorzystaj z dobroczynnych możliwości peelingu glikolowego. Cena takiego zabiegu jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wykorzystywanie kwasów w pielęgnacji cery doceniło już wielu zadowolonych klientów. Wszystko za sprawą świetnego działania tego rodzaju substancji. Ich wykorzystywanie w profesjonalnej klinice to gwarancja zachowania pełnego bezpieczeństwa, dzięki któremu możesz bez przeszkód cieszyć się wyłącznie z pozytywnych efektów przeprowadzanych działań. Kwas glikolowy otrzymywany jest z soku trzciny cukrowej. Ze względu na swoje naturalne pochodzenie był wykorzystywany w kosmetyce już od wielu lat. Wśród jego niezwykłych właściwości należy wyróżnić przede wszystkim wyjątkową budowę, złożoną z najmniejszych wśród wszystkich kwasów cząsteczek AHA. Taka specyfikacja pozwala na dokładnie wnikanie kwasu w głębsze warstwy skóry, co umożliwia jego skuteczne działanie, na jakim bezpośrednio opiera się stosowanie peelingu glikolowego. Opinie dotyczące tego zabiegu jednoznacznie podkreślają przede wszystkim jego wyjątkowa efektywność – skóra jest wyraźnie odżywiona, co przekłada się na jej promienny wygląd każdego dnia.

Zaletą tego kwasu jest to, że poprawia kondycję skóry. Skóra tłusta z rozszerzonymi porami nabiera jasnego kolorytu, jest bardziej delikatna. Skóra sucha staje się bardziej świetlista, miękka i lepiej nawilżona. Kwas glikolowy jest dostępny w różnych stężeniach. W zależności od skóry, planu leczenia dobiera się odpowiednie stężenie dla każdego pacjenta, by móc się cieszyć satysfakcjonujących efektem.

 • Przyspieszanie odnowy komórkowej
 • Zmiękczanie i wygładzanie skóry, poprawa barwy i faktury skóry
 • Nawilżanie skóry suchej i atopowej
 • Zmniejszenie zmarszczek i spłycenie blizn, zapobieganie starzeniu się skóry
 • Rozjaśnienie plam pigmentowych i przebarwień
 • Oczyszczenie skóry (trądzik grudkowo-krostkowy, zaskórniki)
 • Regulacja i leczenie zaburzeń rogowacenia
 • Suchość skóry w przebiegu zmian chorobowych
 • infekcje skórne w aktywnej(opryszczka)
 • zapalenie tkanki łącznej
 • alergie skórne na substancje stosowane podczas zabiegu
 • leczenie ogólne retinoidami w ciągu ostatnich miesięcy
 • liczne teleangiektazje
 • ciąża i karmienie piersią