Peeling Glikolowy Warszawa Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

Peeling Glikolowy Warszawa

Peeling Glikolowy

Ilość zabiegów: 4 – 6 zabiegów – pierwsze efekty już po 1 zabiegu

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 3 – 4 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Pożądany efekt peelingu glikolowego wynika z szeregu właściwości. Głęboko złuszczający, regenerujący kwas, który ma zdolność docierania, aż do warstwy brodawkowej skóry. Ma silne działanie anti-aging. Peeling powoduje zmiany struktury naskórka, stymulując namnażanie nowych komórek i włókien kolagenowych oraz nawilżających , a także aktywuje procesy naprawy uszkodzeń powstałych z powodu UV. Z badań laboratoryjnych wynika, że kwas glikolowy ma decydujący wpływ na zmniejszenie spoistości homeocytów, zmniejsza przebarwienia, poprawia kondycję i zwartość skóry. Ponadto peeling ten minimalizuje drobne blizny i ślady po stanach zapalnych.

Profesjonalny peeling glikolowy Warszawa

Peelingi to jedne z najchętniej wykonywanych zabiegów, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Wiele osób decyduje się na ich przeprowadzanie ze względu na wręcz natychmiastowo widoczne efekty, w postaci wyraźnego wygładzenia oraz napięcia cery. Innowacyjne techniki pozwalają odżywić buzię w parę chwil! Z tego powodu pojawiło się na rynku wiele produktów wykorzystujących działanie tak silnych substancji, jakimi są kwasy. Ich działanie jest uwarunkowaniem długoletnich prac specjalistów, a w tym chemików oraz dermatologów. Należy jednak pamiętać, że niewskazane jest korzystanie z nich samodzielnie w zaciszu domowym. Tego rodzaju substancje rzeczywiście prezentują świetne działanie na stan cery, jednak wyłącznie wtedy, gdy są stosowane przez profesjonalistów z odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem. Nieumiejętne stosowanie tego typu kosmetyków może przynieść trwałe skutki uboczne, takie jak rozległe przebarwienia skóry, których usunięcie będzie kłopotliwe. Odpowiednio wykonany zabieg peelingu glikolowego w Warszawie jest gwarancją zadowolenia oraz skuteczności. Ograniczenia w stosowaniu dotyczą również peelingu glikolowego. Warszawa jest miastem, w którym nie musisz decydować się na ryzykowne zabiegi w zaciszu domowym lub niesprawdzonych gabinetach. Odwiedź naszą klinikę i oddaj się w ręce prawdziwych specjalistów z doświadczeniem, a my zajmiemy się całą resztą. Nasz zespół nieustannie poszerza swoją wiedzę, aby zapewniać wyłącznie to, co najlepsze! Nowoczesne metody radzenia sobie z problemami skóry są niebywałe – grunt to wykonać je w sposób rzetelny oraz zgodny z wszelkimi zasadami.

Kompleksowy zabieg na wyciągnięcie ręki – peeling glikolowy Warszawa

Zabiegi przeprowadzane przez nasz zespół doświadczonych specjalistów to dla Ciebie pełna gwarancja bezpieczeństwa oraz wyraźnej skuteczności prowadzonych działań. Przekonują o tym nie tylko długoletnie badania, ale i pozytywne opinie pacjentek, które skorzystały z metody. Wszystkie zabiegi poprzedzamy rozległym wywiadem oraz rozpoznaniem stanu cery, aby dostosować działania do indywidualnego przypadku. Borykasz się z problemami skórnymi i potrzebujesz wyraźnego oczyszczenia? Skorzystaj z dobroczynnych możliwości peelingu glikolowego. Cena takiego zabiegu jest wyjątkowo atrakcyjna, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz wskażemy przeciwwskazania, aby zapewnić najwyższy komfort oraz jakość usługi.

Wykorzystywanie kwasów w pielęgnacji cery doceniło już wielu zadowolonych klientów. Wszystko za sprawą świetnego działania tego rodzaju substancji. Ich wykorzystywanie w profesjonalnej klinice to gwarancja zachowania pełnego bezpieczeństwa, dzięki któremu możesz bez przeszkód cieszyć się wyłącznie z pozytywnych efektów przeprowadzanych działań. Kwas glikolowy otrzymywany jest z soku trzciny cukrowej. Ze względu na swoje naturalne pochodzenie był wykorzystywany w kosmetyce już od wielu lat. Wśród jego niezwykłych właściwości należy wyróżnić przede wszystkim wyjątkową budowę, złożoną z najmniejszych wśród wszystkich kwasów cząsteczek AHA. Taka specyfikacja pozwala na dokładnie wnikanie kwasu w głębsze warstwy skóry, co umożliwia jego skuteczne działanie, na jakim bezpośrednio opiera się stosowanie peelingu glikolowego. Opinie dotyczące tego zabiegu jednoznacznie podkreślają przede wszystkim jego wyjątkowa efektywność – skóra jest wyraźnie odżywiona, co przekłada się na jej promienny wygląd każdego dnia.

Zaletą tego kwasu jest to, że poprawia kondycję skóry. Skóra tłusta z rozszerzonymi porami nabiera jasnego kolorytu, jest bardziej delikatna. Skóra sucha staje się bardziej świetlista, miękka i lepiej nawilżona. Kwas glikolowy jest dostępny w różnych stężeniach. W zależności od skóry, planu leczenia dobiera się odpowiednie stężenie dla każdego pacjenta, by móc się cieszyć satysfakcjonujących efektem.

 • Przyspieszanie odnowy komórkowej
 • Zmiękczanie i wygładzanie skóry, poprawa barwy i faktury skóry
 • Nawilżanie skóry suchej i atopowej
 • Zmniejszenie zmarszczek i spłycenie blizn, zapobieganie starzeniu się skóry
 • Rozjaśnienie plam pigmentowych i przebarwień
 • Oczyszczenie skóry (trądzik grudkowo-krostkowy, zaskórniki)
 • Regulacja i leczenie zaburzeń rogowacenia
 • Suchość skóry w przebiegu zmian chorobowych
 • infekcje skórne w aktywnej(opryszczka)
 • zapalenie tkanki łącznej
 • alergie skórne na substancje stosowane podczas zabiegu
 • leczenie ogólne retinoidami w ciągu ostatnich miesięcy
 • liczne teleangiektazje
 • ciąża i karmienie piersią