Peeling kwasem migdałowym Warszawa - efekty, opinie i cena | FYoung
a

Peeling Migdałowy Warszawa

peeling z kwasem migdalowym

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! Najlepsze po 5-8 zabiegach!

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 2-4 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Chcesz cieszyć się piękną i promienną cerą? Nie wiesz, jaki zabieg wybrać, aby Twoja skóra stała się bardziej odżywiona, a może zmagasz się z licznymi przebarwieniami i dużą liczbą zaskórników oraz wyprysków skórnych? Polecamy peeling migdałowy, który sprawdzi się u wszystkich osób, nawet tych posiadających bardzo wrażliwą skórę. Nasi specjaliści wykonują zabieg w sposób profesjonalny, biorąc pod uwagę kondycję i stan skóry.

Peeling kwasem migdałowym ‒ Warszawa

Kwas migdałowy to substancja często wykorzystywana w kosmetykach do pielęgnacji. Niższe stężenia odnaleźć można w takich produktach, jak toniki, kremy, a także peelingi w postaci serum. Korzystanie z kosmetyków w warunkach domowych nie da jednak tak dużych efektów, jak wizyta w gabinecie kosmetycznym. Małe stężenia wymagają długotrwałego stosowania, co może okazać się utrudnione ze względu na uwrażliwienie skóry.

Peeling migdałowy, który wykonujemy w Warszawie do doskonały zabieg, który sprawdzi się w szczególności w przypadku skór tłustych, z nadprodukcją gruczołów łojowych oraz zapchanymi mieszkami włosowymi. Będzie także idealny, jeśli zmagasz się z licznymi przebarwieniami ‒ posłonecznymi, potrądzikowymi czy hormonalnymi. Będzie jednak odpowiedni dla skóry normalnej, a nawet wrażliwej, jeżeli dobierze się odpowiednie stężenie kwasy migdałowego. Składnik ten pomaga w stymulacji kolagenu, co sprawia, że skóra będzie bardziej sprężysta i zdrowsza. Reguluje łojotok i nadmierne przetłuszczanie się oraz usuwa martwy naskórek, co pomaga udrożnić zatkane pory. Wpływa więc bardzo korzystnie na zaskórniki zamknięte i otwarte. Kwasu migdałowego nie należy jednak stosować na rany, dermatozy skóry oraz trądzikowe stany zapalne.

Idealny Peeling na lato

Peeling migdałowy to wyciąg z gorzkich migdałów. Posiada działanie rewitalizujące, bakteriobójcze i odbarwiające.

Doskonały jest na każdą porę roku oraz do każdego typu skóry. Nie zawiera substancji fotouczulających – nie powoduje przebarwień.

Peeling migdałowy to  delikatny i skuteczny zabieg, który nie wyłącza pacjenta z aktywnego życia.

Jak działa peeling migdałowy?

  • spłyca drobne zmarszczki
  • redukuje melazmę
  • rozjaśnia nieregularne przebarwienia powierzchowne i pozapalne
  • reguluje łojotok
  • poprawia stan skóry trądzikowej z zaskórnikami, zmianami ropnymi i zapalnymi

Kwas migdałowy jest uważany za bezpieczny oraz nie fotouczulający. Można stosować go w ciągu całego roku. Jeżeli posiadasz jednak wrażliwą, cienką skórę, skłonną do przesuszenia, lepiej zdecydować się na zabieg w zimniejszych porach roku. Nasi specjaliści doradzą Ci, jak najlepiej postąpić, po zakończonej analizie skóry. Klienci podkreślają, że peeling migdałowy rozjaśnia przebarwienia, niweluje drobne zmarszczki oraz skutecznie radzi sobie ze zmianami trądzikowymi. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, warto powtarzać zabieg regularnie. Podczas stosowania kwasów, należy pamiętać również o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej.

W Forever Young nasi specjaliści przygotują zabieg z uwzględnieniem indywidualnego stanu Twojej skóry. Możesz liczyć na pełne doradztwo oraz profesjonalnie wykonany peeling migdałowy. Cena jest bardzo atrakcyjna i z pewnością będziesz mogła sobie pozwolić na chwilę troski o własną skórę.

Najczęstszymi wskazaniami do peelingu migdałowego są: dyschromie – melazma, hiperpigmentacje pozapalne, piegi, trądzik i blizny po trądziku, skóra łojotokowa, fotostarzenie skóry.

  • infekcje skórne w aktywnej(opryszczka)
  • zapalenie tkanki łącznej
  • alergie skórne na substancje stosowane podczas zabiegu
  • leczenie ogólne retinoidami w ciągu ostatnich miesięcy
  • ciąża i karmienie piersią