Peelingi chemiczne kwasami - Forever Young

Peelingi chemiczne kwasami

Jesień to idealny okres na wykonanie zabiegów z wykorzystaniem peelingów chemicznych-kwasów.

Wbrew powszechnie panującej opinii, nie każdy rodzaj kwasu chemicznego prowadzi do intensywnego, długotrwałego złuszczania naskórka, a tym samym do wyłączona z codziennych zajęć. Dzięki wykorzystaniu kwasów chemicznych jesteśmy w stanie z bardzo wysoka skuteczności likwidować przebarwienia, zmiany trądzikowe o różnym charakterze, opóźniać procesy starzenia skóry, wpływać na poprawę jakości i struktury skóry.

Jesteśmy “uzbrojeni ” 🙂 w różne rodzaje kwasów, dobieramy je tak, aby skutecznie walczyć z problemami, które przecież są bardzo różne i wymagają indywidualnego podejścia.

Prócz znanych kwasów chemicznych takich, jak :

 

kwas salicylowy –  bezkonkurencyjny w walce z trądzikiem ropnym, pospolitym

kwas migdałowy –  najlepszy w walce z poszarzałą, zmęczoną skórą

kwas pirogronowy –  doskonały w walce z trądzikiem grudkowym

kwas ferulowy – niezastąpiony w walce ze “zmęczoną”, tracącą jędrność skórą

kwas azelainowy –  rewelacyjny w walce z trądzikiem pospolitym i różowatym

kwas laktabionowy –  skuteczny w walce z trądzikiem różowatym

kwas TCA – niemający sobie równych   w walce z przebarwieniami

kwas mlekowy – efektywny w walce z przebarwieniami, nierównomiernym kolorytem skóry

 

MAMY JUŻ NOWOŚCI !!!

 

B LIKE PEEL

kwas gaba bamma aminobutyric. Jest to produkt z gamy BOTOX LIKE, związek organiczny z grupy aminokwasów.

Przeznaczony jest dla skór z pierwszymi oznakami starzenia ( drobne zmarszczki, przebarwienia, osłabiona elastyczność i jędrność skóry).

Efekty:

 • blokowanie działania wolnych rodników
 • stymulacja syntezy kolagenu
 • wygładzenie zmarszczek
 • poprawa jędrności skóry

Zabieg z użyciem B LIKE PEEL może być traktowany jako zabieg bankietowy – po wykonaniu zabiegu uzyskujemy silne napięcie skóry aż do 8 godzin.

Przeprowadzenie jednak pełnej serii składającej się z 6 zabiegów w odstępach 7-14 dni, prowadzi do uzyskania długotrwałego efektu redukcji zmarszczek mimicznych i poprawy ogólnej kondycji skóry.

Dla podtrzymania efektu uzyskanego w naszej Klinice polecamy do stosowania w domu produkt BOTOX EFFECT ROLL ON – jest to preparat o takim składzie jakościowym jak produkt użyty podczas zabiegu, ale o odpowiednio niższym stężeniu.

      Znaczne efekty wygładzenia zmarszczek obserwowane są w ciągu pierwszych 30 minut!!!

RETIPeel 10 %

Jest to połączenie RETINOLU ( wpływa na regenerację skóry) oraz PALMITYNIANU RETINYLU. (wpływa na regenerację naskórka) oraz kwasu migdałowego 10% ( działanie odświeżające, nawilżające), kwasu fitowego ( działanie antyoksydacyjne) witaminy E ( działanie antyoksydacyjne). Retinol bardzo dobrze miesza się z tłuszczami więc skutecznie pokonuje rogową warstwę naskórka, z łatwością docierając do skóry właściwej.

Efekty:

 • przyspieszenie i zwielokrotnienie produkcji kolagenu, co skutkuje poprawą jędrności skóry
 • nowotworzenie naczyń krwionośnych, co prowadzi do zwiększenia odżywienia i dotlenienia skóry
 • rozjaśnienie przebarwień
 • spłycenie zmarszczek
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • wygładzenie struktury skóry

seria obejmuje 2 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych.

Jako, że pielęgnacja domowa jest niezwykle ważna i ma ogromny wpływ na utrzymanie efektów uzyskanych podczas profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej, po każdym zabiegu RETI Peel otrzymacie od nas preparat, który będzie wpływał na dalszą regeneracje skóry i wzmacniał efekty uzyskane w Klinice.

Jest to produkt, w którego skład wchodzi : retinol i palmitynian retinylu o stężeniu 2,5 %, kwas migdałowy, papaina, arbutyna, witamina E, azeloglicyna.

ZAPRASZAMY

🙂

1 komentarz

 • Alicja

  Super sprawa, nareszcie coś na moją osłabiną skórę. W szczególności chodzi mi o te zmarszczki mimiczne. Z tego co słyszałam od koleżanki o tym zabiegu, to bardzo poprawia on kondycję skóry. Temat się pojawił, gdy nie mogąc wyjść z podziwu zapytałam co jest powodem, że ostatnio tak odmłodniała. Odpowiedź była RETIPeel 10 %. W październiku będę w Warszawie i chciałabym zarezerwować termin proszę tylko informację czy są jakieś przeciwskazania do tego zabiegu ?

Comments are closed.