Peelingi chemiczne - sposób na przebarwienia - Forever Young

Peelingi chemiczne – sposób na przebarwienia

Przebarwienia są ciemniejszymi plamami na skórze, które powstają, kiedy komórki barwnikowe skóry, inaczej melanocyty, wytwarzają nieprawidłowe ilości melaniny. O ile piegi są urocze i nie ma potrzeby pozbywania się ich, o tyle ciemniejsze plamy na skórze twarzy, na rękach czy dekolcie często są powodem kompleksów. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym gabinecie kosmetologicznym oferujemy kompleksowe i profesjonalne, ale co najważniejsze w pełni bezpieczne i skuteczne, usuwanie przebarwień.

Niezbędne kroki w walce z przebarwieniami

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się jak usunąć przebarwienia, powinnaś wiedzieć, że do walki z nimi konieczna jest przede wszystkim fachowa wiedza i doświadczenie. W przeciwnym wypadku wygląd skóry może się jedynie pogorszyć. Co więcej, przed rozpoczęciem jakiejkolwiek kuracji konieczna jest konsultacja z dermatologiem, który fachowo oceni nie tylko kondycję skóry, ale stan całego organizmu. Przeprowadzi z Tobą również dokładny wywiad i oceni, jaka droga postępowania będzie dla Ciebie najlepsza, a także być może zidentyfikuje przyczynę pojawiania się przebarwień i rozpocznie odpowiednie leczenie.

Wówczas po konsultacji dermatologicznej warto udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetologicznego. W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, w naszym gabinecie zatrudniamy tylko osoby z doświadczeniem, posiadające niezbędne kwalifikacje, które wiedzą jak zlikwidować przebarwienia, aby cały proces był bezpieczny i nie doprowadził do pogorszenia stanu skóry.

Narzędzia do walki z przebarwieniami

Najłagodniejszym sposobem walki z przebarwieniami jest stosowanie kremów rozjaśniających. Kosmetyki tego typu najczęściej w swoim składzie zawierają substancje o właściwościach rozjaśniających, takie jak kwasy owocowe czy witamina C. Często również można w nich spotkać umbeliferon, kwas kojowy lub inne składniki hamujące działanie melanocytów. Jednak skuteczność tego typu preparatów nie jest spektakularna. Z ich pomocą można walczyć jedynie z niewielkimi, płytkimi przebarwieniami.

Do usunięcia pozostałych przebarwień, konieczne będą substancje silniej złuszczające, które dotrą do najgłębszych warstw skóry i skutecznie zlikwidują problem nieestetycznych, ciemnych plam. W naszym gabinecie kosmetologicznym oferujemy peelingi chemiczne na przebarwienia, będące najsilniejszym narzędziem do walki z przebarwieniami, a także peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazję, których działanie jest nieco łagodniejsze.

Peeling chemiczny na przebarwienia w naszym gabinecie jest zawsze przeprowadzany przez profesjonalistów. Odradzamy jego stosowanie w domu, ponieważ podczas zabiegu wykorzystuje się kwasy w znacznych stężeniach. Tym samym nieumiejętne posługiwanie się tymi preparatami może doprowadzić do bolesnych poparzeń skóry, gałek ocznych czy śluzówek.

Jeżeli zastanawiasz się nad tego typu zabiegiem, powinnaś spróbować. Nasz personel profesjonalnie oceni stan Twojej skóry, jej fenotyp, ekspozycję na słońce, a następnie, po poznaniu Twoich oczekiwań, dobierze optymalny dla Ciebie rodzaj zabiegu.

Jaki kwas na przebarwienia będzie najlepszy dla Ciebie?

Kwas na przebarwienia w naszym gabinecie jest dobierany indywidualnie do potrzeb skóry naszych klientów. Nasi pracownicy profesjonalnie i kompleksowo ocenią stan Twojej skóry, wielkość i głębokość przebarwień, a także inne czynniki mogące mieć wpływ na efekt. Dopiero po starannej analizie zaproponują Ci zabieg dostosowanych do Twoich potrzeb.

Z pewnością zastanawiasz się jakie efekty można uzyskać, stosując kwasy na przebarwienia. Opinie na temat tego typu zabiegów często są podzielone, a wynika to głównie z różnej jakości usług świadczonych przez gabinety kosmetologiczne. Jedynie w pełni profesjonalny zabieg pozwala uzyskać zadowalające i trwałe efekty, o czym należy pamiętać, szukając tego typu usług na rynku medycyny estetycznej.

Gwarantujemy, że peeling na przebarwienia przeprowadzany w naszym gabinecie jest w pełni bezpieczny. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, niezależnie od rodzaju skóry czy partii ciała. W większości przypadków jest bezbolesny, a uzyskane efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się napięta, nawilżona, wyraźnie gładsza i jaśniejsza. Natychmiastowo widoczny jest też efekt zdrowej i promiennej skóry, o której marzy każdy z nas. Również przebarwienia stają się mniej widoczne i jaśniejsze, jednak aby je w pełni usunąć, nie wystarczy jednorazowa wizyta w gabinecie kosmetologicznym, ponieważ należy przeprowadzić serię zabiegów