Peelingi chemiczne Warszawa - zapraszamy serdecznie!
a

Peelingi chemiczne Warszawa

Peelingi chemiczne w Warszawie to zabieg, na który chętnie udają się klienci w różnym wieku, borykający się z problemami skórnymi bądź chcący poprawić jej wygląd. Peeling ma na celu złuszczenie naskórka, oczyszczenie oraz pobudzenie do produkcji elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. W gabinetach kosmetycznych wykorzystuje się w tym celu specjalne kwasy, które wykazują niezwykle skuteczne działanie, ponieważ są dobierane indywidualnie przed doświadczonego specjalistę.

Warszawa – peelingi chemiczne, które odmieniają wygląd skóry

W ofercie naszej kliniki znajdą Państwo szereg różnych zabiegów z zakresu peelingów chemicznych. W Warszawie istnieje możliwość skorzystania z peelingu glikolowego, azelainowego, laktobionowego, migdałowego, pirogronowego, TCA, salicylowego, ferulowego i innych. W każdym przypadku rodzaj zastosowanego kwasu, dawka oraz czas jego działania jest dobierany indywidualnie do klienta w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu.

Jak działają peelingi chemiczne? Warszawa

W zabiegach z zakresu peelingów chemicznych w Warszawie wykorzystuje się kwasy o działaniu powierzchniowym bądź też głębokim. Pierwsze mają na celu złuszczenie naskórka, natomiast drugie – uszkodzenie skóry na danej głębokości w kontrolowany sposób. W rezultacie dochodzi do pobudzenia produkcji elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego, co przekłada się na pogrubienie warstwy powierzchniowej i głębokiej skóry.

Peeling chemiczny, efekty – Warszawa

Skąd taka duża popularność peelingu chemicznego? Efekty! Warszawa to miasto, w którym mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych zabiegów z wykorzystaniem kwasów, które dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów dają spektakularne rezultaty. Dzięki peelingowi skóra stają się miękka, jędrna, a jej koloryt – wyrównany. Co więcej, pory ulegają zwężeniu, blizny są mniej widoczne, a zmarszczki – płytsze! Niektóre kwasy działają także antybakteryjnie, antyoksydacyjnie, nawilżają oraz regulują ilość sebum. Dzięki temu skóra staje się odmłodzona i zyskuje piękny, promienny wygląd. To właśnie te korzyści stoją za popularnością peelingów chemicznych w Warszawie.

Warszawa, peelingi chemiczne – kiedy warto się na nie zdecydować?

Peelingi chemiczne w Warszawie to zabiegi dedykowane osobom, które mierzą się z takimi niedoskonałościami, jak przebarwienia, rozszerzone pory czy blizny. Polecane są również posiadaczom skóry tłustej i trądzikowej, ze skłonnością do powstawania zaskórników. Tak naprawdę odpowiedni dobór kwasów może sobie poradzić z wieloma uporczywymi dolegliwościami – niektóre z nich wykazują skuteczne działanie na przykład w przypadku łuszczycy, skóry atopowej czy też bardzo suchej. W Warszawie peelingi chemiczne są również często wykonywane u osób, którym zależy na spłyceniu zmarszczek, w czym kwasy wykazują bardzo zadowalającą skuteczność.

Przeciwwskazania do wykonywania peelingów chemicznych – Warszawa

To, jakie peelingi chemiczne w Warszawie zostaną wykonane w danym przypadku, ustalane jest przez specjalistę, który ocenia typ skóry, a także przeprowadza wywiad mający na celu wykluczenie przeciwwskazań. Wśród nich należy wymienić między innymi ciążę oraz karmienie piersią, zapalenie tkanki łącznej, obecność ran lub otarć, choroby związane z układem odpornościowym, aktywne infekcje wirusowe czy stosowanie retinoidów. Wszelkie przeciwwskazania należy wykluczyć, aby zapewnić bezpieczeństwo zabiegu, a w związku z tym także i jego skuteczność.

Peeling chemiczny, Warszawa – cena

Jeśli chodzi o peeling chemiczny w Warszawie, cena zabiegu jest uzależniona od rodzaju wykorzystanych kwasów, a także miejsca ich stosowania – twarz lub plecy. Warto jednak mieć na uwadze, że dla uzyskania trwałych, zadowalających efektów zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie. Konkretna ilość jest zależna od stanu skóry pacjenta, a także rodzaju kwasu i jego stężenia. Częstotliwość zabiegów również jest ustalana indywidualnie, jednak na ogół wynosi około 2-4 tygodnie. Zapraszamy do zapisów na peelingi chemiczne w Warszawie!