Plasmage Warszawa - nieinwazyjna plastyka powiek | fyoung.pl
a

PLASMAGE Warszawa – Ursus

BRERA PLASMAGE

Ilość zabiegów: 70% efektu widzimy tuż po zabiegu!

Czas trwania zabiegu: 30 minut


Informacje na temat zabiegu

PLASMAGE to urządzenie medyczne przeznaczone do nieinwazyjnych zabiegów mikrochirurgicznych.

Plazma to czwarta forma stanu skupienia będąca zjonizowanym gazem składającym się z puli elektronów i jonów. Na kuli ziemskiej plazma występuje dość rzadko( z wyjatkiem błyskawic i zorzy polarnej), natomiast stanowi ponad 99 % znanej materii Wszechświata: słońca, gwiazd oraz mgławic.

W urządzeniu PLASMAGE plazma wytwarzana jest pomiędzy igłą urządzenia emitującą impulsy elektryczne, a powierzchnią skóry. Efektem jest miejscowo wysoka temperatura, prowadząca do odparowania wody z naskórka, co prowadzi do jego obkurczenia , bez uszkodzenia skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Plazma działa punktowo, precyzyjnie w leczonym miejscu, bez naruszania głębszych warstw skóry. Bezpośrednio po zabiegu na skórze pozostaną małe, brązowe strupki, które ustępują w ciągu około tygodnia nie pozostawiając przebarwień czy stanów zapalnych.

PLASMAGE – Warszawa

PLASMAGE to zabieg cieszący się dobrymi opiniami ze względu na fakt, że jest skuteczną alternatywą dla inwazyjnych metod korekcji powiek. Mimo powstawania strupków, w jego przypadku nie ma miejsca na krwawienie czy ingerencję w głębsze tkanki. PLASMAGE porównuje się do blefaroplastyki (chirurgicznej plastyki powiek), jednak warto podkreślić, że jest to metoda nieinwazyjna. Dzięki temu unikniesz powstawania blizn i stanów zapalnych skóry. Kolejnym plusem jest krótki okres rekonwalescencji. W naszej klinice Forever Young w Warszawie zabieg PLASMAGE wykonują doświadczeni profesjonaliści. Proponujemy także atrakcyjną cenę usługi.

Co istotne, PLASMAGE gwarantuje długotrwałe rezultaty. Utrzymują się one od 2 do 4 lat, zależnie od miejsca wykonania zabiegu i indywidualnych predyspozycji pacjenta. Warto dodać, że igła, za pomocą której wykonuje się korektę, nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Ze względu na delikatność zabiegu, z PLASMAGE mogą skorzystać nawet posiadacze wyjątkowo delikatnej, cienkiej skóry. Trzeba pamiętać, że powstałe na skutek PLASMAGE strupki nie powinny być zdrapywane. Nie wolno ich zrywać, ponieważ skóra potrzebuje czasu na regenerację.

PLASMAGE wykonywany w naszej warszawskiej klinice nie wiąże się ze szczególnymi wskazaniami po zabiegu. Z tego powodu po wizycie w gabinecie można wrócić do codziennych czynności. Należy jednak pamiętać, że zaleca się unikanie światła słonecznego i stosowanie filtra przeciwsłonecznego przez okres wskazany przez lekarza. Czasami wymagane jest użycie specjalnej maści.

Zabieg Plasmage w Warszawie – opinie

Utrata elastyczności skóry jest jednym z najpowszechniejszych problemów natury estetycznej, który pogłębia się wraz z wiekiem. Choć jest to całkowicie naturalny problem, wiele osób chce go skutecznie zatrzymać lub przynajmniej opóźnić jego działanie. W zdecydowanej większości przypadków samo stosowanie kosmetyków nawilżających skórę może nie wystarczyć. Właśnie wtedy skutecznym uzupełnieniem całościowej pielęgnacji staje się zabieg plasmage w Warszawie – opinie zadowolonych pacjentów, którzy się mu poddali, najlepiej obrazują dużą skuteczność. Nie da się wytworzyć plazmy w warunkach domowych, a jest to przecież jeden z najskuteczniejszych sposobów na obkurczenie naskórka. Dzięki odparowaniu nadmiaru wody ze skóry możliwe jest pobudzenie jej do regeneracji, co w długofalowej perspektywie sprawia, że skóra staje się bardziej napięta i wygląda o wiele młodziej.

Nieinwazyjna plastyka powiek w Warszawie – cena

Zabieg Plasmage wykonywany w Warszawie jest zaliczany do grupy zabiegów mikrochirurgicznych, które jednak nie są w żaden sposób inwazyjne. Z takiej możliwości bardzo chętnie korzystają osoby z różnych powodów obawiające się standardowej interwencji chirurgicznej. Jedną z najpopularniejszych odmian tego zabiegu jest nieinwazyjna plastyka powiek w Warszawie – cena przeprowadzenia takiej korekty z zakresu medycyny estetycznej zawsze ustalana jest indywidualnie na podstawie wielu czynników. Pozwala to na zachowanie czytelnych zasad usługi.

Dlaczego warto zdecydować się na PLASMAGE w Warszawie?

PLASMAGE to zabieg nieinwazyjny i bezpieczny, jednak należy wiedzieć, że wyłącznie wykwalifikowany specjalista może go przeprowadzić. Najpierw należy umówić się na konsultację lekarską, by upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do zabiegu. Medyk wyjaśni wszystkie procedury i udzieli pacjentowi niezbędnych informacji. Korzystając z naszych usług, możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Zachęcamy do zapoznania się także z innymi usługami z naszej oferty, chętnie doradzimy Ci i pomożemy podjąć decyzję dotyczącą wyboru właściwej usługi. Kierujemy się profesjonalizmem, a w klinice zawsze panuje przyjazna atmosfera. Niezależnie od zabiegu, personel wyjaśni wszelkie zalecenia i wskazania do jego wykonania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • opadające, zwiotczałe powieki
 • zmarszczki
 • rozstępy
 • przebarwienia
 • brodawki, kurzajki, włókniaki, znamiona, kępki zółte
 • trądzik
 • blizny potrądzikowe
 • zwiotczała szyja indycza
 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty ( o obszarze zabiegowym)
 • ciąża, laktacja
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • nowotwory
 • choroby serca

Plasmage – zdjęcia wykonane w gabinecie Forever Young:

zabieg plazmą Warszawa