Powiększanie ust Piaseczno - Pruszków - Forever Young
a

Powiększanie Ust Piaseczno – Pruszków

Powiększanie ust nieinwazyjną metodą

Dzisiejsze dokonania medycyny estetycznej pozwalają na wymodelowanie i powiększenie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Końcowy rezultat zależy przede wszystkim od własnego kształtu ust i ich miękkości, a także podatności czerwieni wargowej. Po około 2 tygodniach od wykonanego zabiegu kwas hialuronowy dostosowuje się do skóry i  tworzy zadowalający efekt. Ponadto jego właściwości pozwalają na odbudowę skóry oraz polepszenie funkcjonowania komórek. Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego pozwala uzyskać bardziej elastyczne i jędrne usta.

Czym jest kwas hialuronowy?

Substancja ta występuję u człowieka, a więc można powiedzieć, że jest składnikiem naturalnym. Rolą kwasu hialuronowego jest przekazywanie substancji odżywczych do chrząstek, a także nawilżanie skóry właściwej. Istotne jest to, że wraz z wiekiem tracimy kwas hialuronowy w swoim organizmie, co w konsekwencji skutkuje utratą jędrności skóry, zaczynają pojawiać się zmarszczki.

Preparaty z kwasem hialuronowym posiadają postać żelu, który podaje się podskórnie. Są one niezastąpione w takich zabiegach jak powiększanie ust, modelowanie twarzy czy wypełnianie bruzd. Co ważne zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy są w pełni bezpieczne i nie wywołują reakcji alergicznych. Ma to związek z właściwościami kwasu hialuronowego, który jest biokombatybilny. Efekty zabiegu powiększania ust najczęściej utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, ale już po zabiegu widać pierwsze efekty. 

Przed zabiegiem powiększania ust

Powiększanie ust z udziałem kwasu hialuronowego nie jest zabiegiem szkodliwym, ale są pewne zasady, których należy kategorycznie przestrzegać.  Nie powinno się przyjmować leków przeciwzapalnych, np. aspiryny, a w dniu zabiegu należy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego czy wystawiania się na promienie słoneczne. Zabieg trwa kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Dzięki zabiegowi powiększania ust kwasem hialuronowym udaje się uzyskać efekt zmysłowych ust, a co ważne naturalnych. Na powiększanie ust decydują się również osoby, u których wraz z wiekiem wargi straciły naturalny kontur. W konsekwencji twarz najzwyczajniej w świecie wygląda młodziej i promienniej. Tuż po zabiegu może pojawić się lekki obrzęk, który szybko jednak zanika. 

Efekty powiększania ust

Zwykle efekty powiększania ust kwasem hialuronowym utrzymują się od 6 do 12 miesięcy. Wszystko zależy od doboru preparatu, a także od indywidualnych cech pacjenta. Po tym okresie zabieg należy powtórzyć. 

Po zabiegu

U niektórych osób mogą wystąpić objawy takie jak lekkie zaczerwienienie skóry w miejscu iniekcji, delikatny ból, obrzęk bądź zasinienie. Po 2-3 dniach wszystkie objawy powinny ustąpić samoistnie. 

Przeciwwskazania:

Ciąża, stany zapalane skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, tendencje do powstawania blizn przerostowych

Powiększanie ust Piaseczno. Zadzwoń +48731810810