Powiększanie ust kwasem hialuronowym Warszawa – cena i opinie | Forever Young
a

Powiększanie Ust Warszawa

powiekszanie ust

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu!

Czas trwania zabiegu: 30-40 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 2-3 lata


Informacje na temat zabiegu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Kwasem hialuronowym możemy wymodelować i powiększyć usta w dowolny sposób w zależności od potrzeb klientki. Jednak końcowy rezultat zależy od własnego kształtu i miękkości ust, podatności czerwieni wargowej. Kwas hialuronowy przez około 2 tygodnie po zabiegu dostosowuje się do struktury skóry, układa się, osiągając ostateczny rezultat. Wprowadzony w skórę wiąże wodę, odbudowuje strukturę skóry, polepsza funkcjonowanie komórek. Dzięki temu usta stają się bardziej napięte, elastyczne, jędrne.

Stosowane w medycynie estetycznej preparaty z kwasem hialuronowym mają postać żelu, który podany podskórnie nie tylko nawilża, ale i wypełnia. Dlatego preparaty te nadają się do wypełniania głębokich bruzd i modelowania owalu twarzy. Cząsteczki kwasów biosyntetycznych wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej są w pełni biokompatybilne, tak więc zabieg podania kwasu hialuronowego jest bezpieczny i nie wywołuje reakcji alergicznej. Rezultaty powiększania ust utrzymują się przez 9 do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych uwarunkowań i tempa wchłaniania się preparatu. Powiększanie ust, jak i uwypuklenie głębokich zmarszczek widoczne są od razu po zabiegu. Na efekt rewitalizacji skóry po zabiegu mezoterapii trzeba poczekać kilka tygodni.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem lekarz wykonuje znieczulenie stomatologiczne ust. Samo wkłucie nie jest specjalnie bolesne, jednak przy niektórych bardziej unerwionych miejscach pacjent może odczuwać lekki dyskomfort. Następnie skóra zostaje dokładnie odkażona, a lekarz wprowadza kwas hialuronowy pod skórę precyzyjnie, za pomocą cienkiej igły. Podany pod skórę kwas w zasadzie od razu wypełnia, liftinguje i modeluje wybrany obszar.

Czas trwania zabiegu powiększania ust wynosi zwykle od 30 do 40 minut. Dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego wkłucie jest w zasadzie bezbolesne. Wypełnianie kwasem hialuronowym można przeprowadzać bez względu na porę roku. Bezpośrednio po iniekcji pacjent może wrócić do codziennych aktywności, jednakże z uwagi na fakt, że u niektórych osób może wystąpić przejściowy niewielki obrzęk lub zasinienie w miejscu wkłucia, lepiej wykonać zabieg w czasie wolnym od ważnym spotkań czy wystąpień. Obrzęk i siniaki mijają samoistnie w ciągu kilku dni. Można zakryć je makijażem, więc nie powinny one wyłączać pacjenta z aktywności zawodowej

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wiele kobiet marzy o pełnych i zmysłowych ustach. Kwas hialuronowy doskonale nadaje się do wypełnienia i korygowania kształtu warg. Przy użyciu odpowiedniej ilości preparatu można osiągnąć naturalny efekt. Na powiększanie ust często decydują się również osoby, których wargi wraz z wiekiem zatraciły naturalny kontur. Pełniejsze i kształtne usta odmładzają twarz i nadają jej promiennego wyglądu. Zmarszczki palacza wygładzają się, a kąciki zostają uniesione, dzięki czemu twarz zyskuje pogodny wyraz. Jednocześnie skóra warg staje się naturalnie bardziej nawilżona. Podczas zabiegu lekarz podaje preparat z kwasem hialuronowym w miejsca na ustach i wokół nich, a następnie rozmasowuje wargi, aby dokładnie rozprowadzić w nich substancję. Bezpośrednio po zabiegu wargi mogą wydawać się nieco zbyt pełne – jest to jednak niewielki obrzęk po wkłuciu, który znika po upływie kilku dni.

To, jak długo utrzymywać się będą rezultaty zabiegu powiększania ust, zależy między innymi od rodzaju użytego preparatu oraz od indywidualnych cech pacjenta. Wybór preparatu zależy od oczekiwań pacjenta. Czas utrzymywania się efektów wynosi zazwyczaj od 6 do 9 miesięcy. Kwas hialuronowy stosunkowo szybko ulega naturalnemu rozkładowi i zabieg wymaga powtórzenia.

  • Ciąża, stany zapalane skóry,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • tendencje do powstawania blizn przerostowych

Jak już zostało wspomniane, u niektórych osób mogą wystąpić objawy takie jak lekkie zaczerwienienie skóry w miejscu iniekcji, delikatny ból, obrzęk bądź zasinienie. Nie jest to jednak powód do zmartwień, gdyż efekty uboczne znikają samoczynnie w ciągu 2-3 dni po zabiegu.