Promocja sezonowa

Pełna seria zabiegów depilacji laserowej to najczęściej 6 spotkań. Nie w każdym przypadku to jednak wystarczy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientek/ów przygotowaliśmy pakiety DO SKUTKU w korzystnych cenach.
Pakiety gwarantują niezbędną ilość zabiegów, depilacja będzie przeprowadzana bez dodatkowych opłat aż do uzyskania pożądanego efektu.

  • pakiet depilacji laserowej na 1 partię 1200 zł
  • pakiet depilacji laserowej na 2 partie 1599 zł
  • pakiet depilacji laserowej na 3 partie 1899 zł
  • pakiet depiacji laserowej na 4 partie 2199 zł

Partie ciała do wyboru: górna warga, broda, baki, pachy, klatka piersiowa, plecy górna część, plecy dolna część, brzuch, bikini, udo + kolano, łydka + kolano, przedramiona, ramiona.

 

Botulina daje szybkie i widoczne efekty likwidacji zmarszczek poprzez rozluźnienie mięśni mimicznych.
Zapraszamy do naszej kliniki na zabieg w promocyjnej cenie.

– jedna okolica od 350 zł
– dwie okolice od 650 zł
– trzy okolice od 950 zł zł
* cena uzależniona jest od ilości jednostek preparatu, niezbędnej do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Nici PDO bardzo szybko stały się popularne na całym świecie również  europie. Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wszczepianiu pod skórę rozpuszczalnych nici. Nici te, stopniowo rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę,  dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, „pory” ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki – następuje lifting skóry.

12 nici NEO za 799zł

6 nici COMBO z haczykami i 20 nici NEO za 2200zł

Zapraszamy do naszej kliniki na najskuteczniejszy na rynku zabieg leczenia nadpotliwości. Toksyna botulinowa dezaktywuje działanie gruczołów potowych na danym obszarze ciała , co skutkuje redukcją nadmiernego pocenia. * cena uzależniona jest od ilości preparatu, niezbędnej do uzyskania satysfakcjonujących efektów.

Zapraszamy do naszej kliniki na promocyjne powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym. Cena obejmuje 1 ml preparatu.

W naszej Klinice wykonujemy nowoczesny zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP z zachowaniem zasad aseptyki.

Stali klienci mogą liczyć na indywidualną cenę uzgadnianą telefonicznie.

1 okolica/ twarz lub szyja,dekolt, dłonie, owłosiona skóra głowy – 600 zł
2 okolice – 800 zł
3 okolice – 950 zł