Usuwanie przebarwień skóry Warszawa | fyoung.pl
a

Przebarwienia Warszawa

Informacje na temat zabiegu

Przebarwienia to ciemne plamy o różnej wielkości i nieregularnym kształcie. Najczęściej spotykane to: plamy soczewicowate, ostuda, starcze wątrobowe, pozapalne, posłoneczne, piegi.

Usuwanie przebarwień Warszawa

Jeżeli zależy Ci na skutecznym pozbyciu się przebarwień na ciele, to w naszym salonie dysponujemy niezbędną wiedzą , która pozwoli nam na skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Dzięki wykorzystaniu kwasu TCA możliwe jest usunięcie przebarwień.. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, dzięki którym masz gwarancję bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów.

W naszej pracy zawsze dbamy o higienę i zapewnienie odpowiednich warunkach. Do zabiegów laserowego usuwania przebarwień w Warszawie wykorzystujemy nowoczesne narzędzia. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które posiadamy, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Usuwanie przebarwień kwasem TCA ze skóry jest tylko wyjątkowo skuteczne. Po jakimś czasie od przeprowadzenia zabiegu przebarwienia zaczną się złuszczać, przynosząc oczekiwane efekty. Przed podjęciem decyzji o przeprowadzeniu zabiegu konieczna jest konsultacja z kosmetologiem.

 Zapraszamy do naszej Kliniki na zabiegi likwidujące przebarwienia: 
Przyczyny powstawania przebarwień: 
  • promieniowanie UV
  • ciąża
  • stosowanie doustnej antykoncepcji
  • stosowanie zastępczej terapii hormonalnej
  • okres menopauzy
  • choroby wątroby
  • niedoczynność, nadczynność tarczycy
  • zapalenie przydatków
  • stosowanie niektórych leków
  • przyjmowanie substancji fotouczulających

Usuwanie przebarwień Warszawa wskazania

Wśród wskazań do przeprowadzenia usuwania przebarwień w Warszawie można wymienić między innymi uszkodzenia skóry, których przyczyną jest promieniowanie słońca. Kolejnymi wskazaniami są rogowacenie starcze skóry lub występowanie znamion naskórkowych.

Usuwanie przebarwień Warszawa przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są głównie stany zapalne występujące na skórze, różnego rodzaju infekcje grzybicze, bakteryjne lub wirusowe. Zabieg jest również niepożądany w przypadku osób cierpiących na zmiany nowotworowe, a także z nadwrażliwością na światło.

Usuwanie przebarwień Warszawa opinie

Przeprowadzane przez naszych specjalistów zabiegi usuwania przebarwień w Warszawie cieszą się świetnymi opiniami wśród naszych klientów. Jesteśmy doceniani nie tylko za pozytywne efekty zabiegów, ale również za fachową obsługę, którą świadczymy. Dbamy o to, żeby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i świadczyć usługi najlepszej jakości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować nasze usługi jak najlepiej w stosunku do potrzeb i oczekiwań. Zaufało nam już bardzo wiele osób!

Usuwanie przebarwień Warszawa – cena

Ceny usuwania przebarwień i leczenia blizn są zróżnicowane. Zależą głównie od wybranej metody. Jeśli chcesz poznać dokładne koszty oferowanych usług, zapraszamy Cię do naszego cennika. Umieściliśmy w nim zarówno informacje o leczeniu blizn, jak i usuwaniu przebarwień w Warszawie. Jeśli będziesz miała problem ze znalezieniem potrzebnych informacji lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego zabiegu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej klinice.