Reti Shot Warszawa - zapraszamy serdecznie!
a

Reti Shot Warszawa

Od kilku lat możemy zaobserwować wzmożone zainteresowanie kuracjami z użyciem retinolu. Ten składnik stanowi pochodną witaminy A, która ma działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Rozpoczęcie przygody z retinolem wymaga jednak szerokiej wiedzy na temat sposobu wprowadzania produktu do codziennej pielęgnacji oraz częstotliwości stosowania retinoidów. Silne działanie substancji może nieść masę pozytywnych korzyści dla skóry, jednak nie zaleca się stosowania retinolu bez świadomości istoty doboru odpowiedniego stężenia.

Wiele osób sięgających po ten drogocenny składnik, nie zdaje sobie sprawy, że retinolu nie powinno się łączyć z niektórymi substancjami (np. kwasy AHA czy BHA). W ofercie naszej kliniki znajduje się zabieg Reti Shot. Warszawa to miasto, w którym można skorzystać ze skutecznej kuracji na bazie retinoidów. Wykonanie zabiegu w sprawdzonym gabinecie daje gwarancję bezpieczeństwa.

Warszawa – Reti Shot | Co warto wiedzieć?

Zabieg Reti Shot w Warszawie to kuracja regenerująca, złuszczająca, napinająca, antyoksydacyjna oraz minimalizująca widoczność porów i zmarszczek. Głównym celem zabiegu jest uspokojenie i zniwelowanie stanów zapalnych, przy jednoczesnym przywróceniu skórze elastyczności i świetlistości. W naszym gabinecie stawiamy na najwyższą jakość produktów. Decydując się na skorzystanie z zabiegu, klient może być pewien, że wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone ampułki retinoidów od renomowanego producenta. Przed zabiegiem dbamy o klarowne wyjaśnienie poszczególnych kroków kuracji. Przeprowadzamy także szczegółową konsultację z klientem, aby już na wczesnym etapie zweryfikować, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu Reti Shot. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz gabinet.

Warszawa – Reti Shot | Wskazania

Zabieg Reti Shot dedykowany jest osobom, które dążą do ujednolicenia struktury i kolorytu cery, eliminacji zmian trądzikowych, całkowitego napięcia i uelastycznienia skóry twarzy, a także minimalizacji zmarszczek oraz porów. Szereg korzyści, jakie może nieść kuracja z retinodami sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wizyty w profesjonalnych gabinetach. Należy pamiętać, że w przypadku stosowania tego typu zabiegów, powinniśmy zadbać także o fotoprotekcję. Stosowanie filtrów SPF 50+ pozwala uchronić cerę zarówno przed podrażnieniami, jak i przebarwieniami, które mogą wystąpić w przypadku zetknięcia się promieni słonecznych z poddaną wcześniej zabiegowi skórą twarzy.

Reti Shot – Warszawa | Przeciwwskazania

Istnieje szereg przeciwwskazań, które wykluczają niektóre jednostki z możliwości wykonania zabiegu Reti Shot w Warszawie. Głównym przeciwskazaniem do wykonania zabiegu są kuracje indywidualne, które prowadzone są pod okiem dermatologa. Sugerujemy, aby osoby korzystające regularnie z poradnictwa dermatologów, skonsultowały się z zaufanym specjalistą przed rezerwacją terminu zabiegu Reti Shot. Istnieje grupa osób, które nie mogą korzystać z tego typu zabiegów np. ze względu na wysoką wrażliwość skóry względem witaminy A. Specjaliści sugerują, aby nie stosować retinolu także w przypadku ciąży, a także w okresie karmienia piersią. Reti Shot nie jest dedykowany osobom z nadciśnieniem tętniczym oraz jednostkom borykającym się ze schorzeniami nerek i wątroby.

Warszawa – Reti Shot | Dlaczego warto?

Decydując się na zabieg Reti Shot (Warszawa) w naszym gabinecie, można liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście. Nasi specjaliści dbają o komfort i satysfakcję klientów z wykonanej usługi. Odpowiednie zastosowanie Reti Shot prowadzi do intensywnej odnowy komórkowej, dzięki której skóra odzyskuje odpowiednie napięcie, ujednolicenie i zdrowy blask. Przed każdym zabiegiem kompleksowo przedstawiamy wszelkie zalecenia, do jakich należy się stosować po wyjściu z gabinetu. Warto pamiętać, że Reti Shot to zabieg, który może powodować łuszczenie się skóry. Jest to pożądana reakcja, ponieważ dzięki temu dochodzi do stymulacji komórek odpowiedzialnych za procesy naprawcze. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do opisywanego zabiegu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.