Rozstępy Warszawa Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

Rozstępy Warszawa

aqualix 1

Informacje na temat zabiegu

Rozstępy Warszawa

Rozstępy to powszechnie spotykane zmiany skórne o charakterystycznych objawach, które co prawda nie są niebezpieczne, jednak powodują u wielu osób dyskomfort psychiczny ze względu na swój wygląd. Na szczęście dzięki współczesnej medycynie estetycznej można skutecznie uporać się z tym zjawiskiem. Jak wygląda leczenie rozstępów?

Rozstępy – zabiegi Warszawa

Rozstępy to zmiany skórne podobne do blizn, które powstają zazwyczej na skutek zmian hormonalnych, wahań wagi czy przyrostu masy mięśniowej. Dlatego są na nie narażone kobiety w ciąży i podczas menopauzy, osoby w wieku dojrzewania, a także sportowcy. Do powstania rozstępów dochodzi przez przerwanie włókien elastynowych skóry właściwej. Przy zbyt dużym rozciąganiu (np. w razie szybkiego przybrania na wadze) skóra nie wytrzymuje napięcia, dlatego powstają na niej równoległe blizny. Początkowo mają czerwoną barwę, jednak z czasem stają się jaśniejsze. Według ekspertów warto zwracać uwagę na kilka aspektów – powinno się sprawdzać poziom hormonów, utrzymywać wagę na podobnym poziomie, wprowadzić do diety proteiny i witaminy (głównie E i A oraz B5), pić dużo wody, nie przesadzać z treningami, nawilżać i ujędrniać ciało kosmetykami. Dzięki temu można uchronić się przed nowymi rozstępami.

Zapraszamy do naszej Kliniki na zabiegi leczenia rozstępów:

Jak leczyć rozstępy? Zabiegi Warszawa – opinie ekspertów

Specjaliści potwierdzają, że leczenie rozstępów jest możliwe i może się odbywać na kilka sposobów. Zabiegi stosowane ramach medycyny estetycznej mogą znacznie zredukować lub całkowicie usunąć zmiany skórne.

W naszej klinice stosujemy różne techniki. Jedna z nich dotyczy połączenia kilku technologii. Pierwsza to radiofrekwencja, w przypadku której wytwarza się ciepło (powstające przez przepływ prądu zmiennego) powodujące skurcz włókien kolagenowych i ujędrnienie tkanek, co prowadzi do produkcji nowych włókien. Następnie wykonuje się nakłucia tytanowymi igłami, które tworzą kanaliki w skórze, przez które można podać substancje aktywne. Dzięki próżni skóra jest delikatnie zassana, a mikroigły mogą zawsze wkłuwać się na tę samą głębokość.

Ile kosztuje leczenie rozstępów? Zabiegi Warszawa – cena

Usuwanie rozstępów wymaga wykonania kilku zabiegów, których liczba często dobierana jest indywidualnie przez eksperta, dlatego ciężko ocenić koszt terapii. Jest on zależny również od innych czynników, na przykład rodzaju zabiegu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny zabiegów oraz pełen profesjonalizm, a także przyjazne i indywidualne podejście do każdego klienta. W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.