Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Warszawa | fyoung.pl
a

Leczenie Blizn Potrądzikowych Warszawa – Ursus

Leczenie blizn potrądzikowych

Ilość zabiegów: efekt po serii 6 zabiegów

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Cena od: 750 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: Każdy zabieg w serii co 4 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych – Warszawa Ursus

Trądzik jest problemem nie tylko młodzieży, ale również osób dorosłych. Powszechne są dzisiaj skuteczne metody leczenia dermatologicznego. Niestety w wielu przypadkach po terapii pozostają ślady w postaci blizn potrądzikowych. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i jej metody radzenia sobie z tego typu problemami. Blizny potrądzikowe to nic innego jak trwałe zmiany na skórze, które mogą przyjmować zróżnicowane kształty oraz głębokości. Ich redukcja lub całkowite usunięcie jest możliwe dzięki kontrolowanej ingerencji w to miejsce przez lekarza medycyny estetycznej. Celem opisywanej terapii jest  wygładzenie powierzchni skóry, a także znaczne poprawienie napięcia. Blizny potrądzikowe występują najczęściej na twarzy, szyi, dekolcie czy plecach.

Jak usunąć blizny potrądzikowe?

W celu likwidacji/redukcji blizn potrądzikowych zapraszamy do naszej Kliniki na innowacyjny, najlepszy na rynku zabieg, jakim jest MesoTherm. Urządzenie wykorzystywane do zabiegu posiada europejski certyfikat medyczny CE. Stosujemy najbardziej zaawansowaną technologicznie metodę odnowy skóry

Mesotherm to połączenie kilku technologii
1. Zabieg zaczynamy od wykonania mikrodermabrazji korundowo – laserowej  – w celu złuszczenia wierzchniej warstwy martwego naskórka, co prowadzi do oczyszczenia i odświeżenia skóry
2. Kolejnym etapem jest radiofrekwencja mikroigłowa – czyli  połączenie fali radiowej monopolarnej, mikronakłuwania głowicą z mikroigłami, oraz pulsacyjnego masażu próżniowego.

Podczas zabiegu usuwania blizn potrądzikowych skóra jest zasysana do wnętrza specjalnie zaprojektowanej głowicy przez działanie próżni. W tym momencie emitowana jest fala radiowa. głębokie ciepło diatermii powoduje skurcz i regenerację włókien kolagenowych. Jednocześnie mikroigły wytwarzają w skórze setki mikrokanałów.  Mikronakłucia przyczyniają się do neokolagenezy – produkcji nowych włókien kolagenowych w skórze właściwej, co wpływa na odbudowę, wypłycenie bądź likwidacje blizn. Usuwanie blizn potrądzikowych w warszawskim Ursusie jest skuteczne i bezpieczne.

3. Ostatnim etapem zabiegu usuwania blizn jest mezoterapia bezigłowa (elektroporacja) z infuzją tlenową. Podczas mezoterapii bezigłowej (elektroporacji), koncentrujemy się na utworzeniu w skórze kanałów jonowych, które pozwolą na penetrację w tkankach odpowiednich rodzajów serum, zawierających np.kwas hialuronowy, stężone witaminy, aminokwasy, makro- i mikroelementy
Infuzja tlenowa wspomaga przenikanie składników aktywnych i dotlenia skórę.

Usuwanie blizn potrądzikowych opinie – Warszawa Ursus

Opinie ekspertów na temat usuwania blizn potrądzikowych najczęściej wskazują wyżej wymienione techniki. Osoby korzystające z naszych zabiegów mogą poprawić stan swojej skóry i cieszyć się lepszą cerą!

  • poprawa struktury tkanek,
  • zwiększenie gęstości i wygładzenie skóry,
  • silne ujędrnienie.

Proces odbudowy skór, to proces długi i powolny. Pierwsze efekty będą widoczne od razu, jednak dla uzyskania satysfakcjonującego wyglądu skóry przeprowadza się najczęściej od 6 do 10 zabiegów. Ostateczne rezultaty kuracji będą widoczne 6 miesięcy po przeprowadzeniu ostatniego zabiegu. Co ciekawe badania wykazują, że regularne stosowanie Mesotherm powoduje, że skóra staje się wizualnie o kilkanaście lat młodsza aniżeli wiek biologiczny.

Usuwanie blizn potrądzikowych to zabieg nieinwazyjny i powszechnie uważany jest za komfortowy. Skóra będzie delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. następnego dnia można jednak wrócić do swoich codziennych zajęć. Wszelkie badania przeprowadzane na różnych typach skór nie wykazały, aby Mesotherm jako metoda usuwania blizn potrądzikowych mogła powodować reakcje niepożądane. Po zabiegu zalecane jest stosowanie kremów polecanych przez lekarza wykonującego zabieg dla złagodzenia objawów zaczerwienienia.

  • rozrusznik serca
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • metalowe implanty w miejscu zabiegu
  • zabiegi chirurgiczne w miejscu leczenia do 2 miesięcy przed rozpoczęciem kuracji

Usuwanie blizn potrądzikowych cena – Warszawa Ursus

Cena zabiegów jest zależna od różnych czynników, a przede wszystkim częstotliwości oraz liczby sesji, ponieważ ta może ulegać zmianie.

[/vc_column_text]