Usuwanie blizn Warszawa - najlepsze ceny i opinie! | FYoung
a

Usuwanie Blizn Warszawa

SKUTECZNE USUWANIE BLIZN

Zapraszamy do naszej kliniki na zabiegi najskuteczniejszą na rynku metodą leczenia blizn, jaką jest Próżniowa Radiofrekwencja Mikroigłowa. Technika co roku zyskuje szereg nowych zwolenników, między innymi dlatego że pozwala bardzo precyzyjnie wykonywać zabiegi usuwania blizn. Skuteczność tej metody wynosi 99%.

Zabieg łączy 3 technologie:
Radiofrekwencja –  to przepływ prądu zmiennego o długości fali w zakresie częstotliwości radiowych. Energia cieplna, wytwarzająca się na skutek przepływu prądu zmiennego, ma istotny wpływ na regenerację kolagenu. Wzrost temperatury w tkankach w pierwszym momencie powoduje zerwanie włókien kolagenowych. Zmiana ta prowadzi do reorganizacji włókien.  Pierwszym zaobserwowanym efektem klinicznym jest skurcz włókien kolagenowych , który skutkuje natychmiastowym ujędrnieniem tkanki. Efektem długoterminowym jest produkcja nowych włókien kolagenowych. Ponadto wywołuje rewaskularyzację tkanek (poszerzenie i udrożnienie ) w tym naczyń krwionośnych , dzięki czemu prowadzi do optymalnego dostarczania substancji odżywczych do komórek ciała
Nakłuwanie tytanowymi mikroigłami, dzięki którym przekazujemy energię cieplną do tkanek oraz tworzymy kanaliki w skórze, którymi możemy wprowadzać substancję aktywne.
Próżnia która przytrzymuje skórę, dlatego w przeciwieństwie do tradycyjnych rollerów igły nakłuwają zawsze na tej samej głębokości, daje to bezpieczeństwo i gwarantuje skuteczność zabiegu.

Do zabiegu pacjenci są kierowani po uprzedniej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Jeśli nie ma przeciwwskazań można podjąć się leczenia usuwania blizn. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło. Wszystko trwa około 40 minut.

Po zabiegu

Skóra poddana zabiegowi będzie delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Następnego dnia można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Efekty

  • wyraźnie ujędrnienie skóry
  • wyrównanie poziomu blizny ze skórą,

*Ostateczne rezultaty kuracji będą widoczne 6 miesięcy po wykonaniu ostatniego zabiegu.

Przeciwwskazania:

  • rozrusznik serca
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • metalowe implanty w miejscu zabiegu
  • zabiegi chirurgiczne w miejscu leczenia do 2 miesięcy przed rozpoczęciem kuracji

Usuwanie blizn Warszawa – Ursus, ul. Skoroszewska 5c/79.