Usuwanie blizn Warszawa | fyoung.pl
a

Usuwanie Blizn Warszawa

Usuwanie blizn

Ilość zabiegów: efekt po serii 6 zabiegów

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Cena od: 650 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: Każdy zabieg w serii co 4 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Usuwanie Blizn Warszawa

Zapraszamy do naszej kliniki na zabiegi najskuteczniejszą na rynku metodą leczenia blizn zanikowych i potrądzikowych, jaką jest Próżniowa Radiofrekwencja Mikroigłowa. Innowacyjność oraz zaawansowany poziom urządzeń, pozwalają na pozbycie się niepożądanych mankamentów – raz na zawsze. Technika co roku zyskuje szereg nowych zwolenników, między innymi dlatego że pozwala bardzo precyzyjnie wykonywać zabiegi usuwania blizn. Skuteczność tej metody wynosi aż 99% – bez ponoszenia większego ryzyka oraz skutków ubocznych. Usuwanie blizn w Warszawie to zdecydowanie warty uwagi zabieg, jeżeli zmagasz się z różnymi mankamentami skóry.

Zabieg łączy 3 innowacyjne technologie:

  • Radiofrekwencja –  to przepływ prądu zmiennego o długości fali w zakresie częstotliwości radiowych. Energia cieplna, wytwarzająca się na skutek przepływu prądu zmiennego, ma istotny wpływ na regenerację kolagenu. Wzrost temperatury w tkankach w pierwszym momencie powoduje zerwanie włókien kolagenowych. Zmiana ta prowadzi do reorganizacji włókien.  Pierwszym zaobserwowanym efektem klinicznym jest skurcz włókien kolagenowych , który skutkuje natychmiastowym ujędrnieniem tkanki. Efektem długoterminowym jest produkcja nowych włókien kolagenowych. Ponadto wywołuje rewaskularyzację tkanek (poszerzenie i udrożnienie ) w tym naczyń krwionośnych , dzięki czemu prowadzi do optymalnego dostarczania substancji odżywczych do komórek ciała
  • Nakłuwanie tytanowymi mikroigłami, dzięki którym przekazujemy energię cieplną do tkanek oraz tworzymy kanaliki w skórze, którymi możemy wprowadzać substancję aktywne.
  • Próżnia która przytrzymuje skórę, dlatego w przeciwieństwie do tradycyjnych rollerów igły nakłuwają zawsze na tej samej głębokości, daje to bezpieczeństwo i gwarantuje skuteczność zabiegu.

Wszystkie etapy pełnią równie ważną funkcję i wpływają na efekt. Zabieg wykonuje się niemalże na wszystkich powierzchniach ciała, tak więc może być on częścią kompleksowe leczenia. Ponadto, specjalistyczna metoda oferuje bardzo skuteczną możliwość usuwania blizn. Warszawa to miejsce, gdzie możesz zdecydować się na wykonanie zabiegu.

Usuwanie blizn Warszawa – opinie | Blizny potrądzikowe

Zabieg wykonywany przez specjalistów, w oparciu o nowoczesną technologię, gwarantuje zadowolenie pacjentów. Metoda Próżniowej Radiofrekwencji Mikroigłowej jest pozytywnie opiniowana przez lekarzy. Do zabiegu pacjenci są kierowani po uprzedniej konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Jeśli nie ma przeciwwskazań można podjąć się leczenia usuwania blizn.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, aplikowanym w zgodzie z należytymi zasadami – pacjent odczuwa jedynie przyjemne ciepło. Brak bólu jest zdecydowanie atutem oraz zachętą dla osób, które cechują się niskim progiem wytrzymałości. Wpływa to zarówno na komfort podczas zabiegu, jak i po jego wykonaniu. Wszystko trwa około 40 minut, tak więc nie wymaga poświęcenia zbyt długiej ilości czasu.

Usuwanie Blizn Warszawa – skutki uboczne

  • Skóra poddana zabiegowi będzie delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta. Następnego dnia można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Usuwanie Blizn Warszawa – wskazania do przeprowadzenie zabiegu

Przeprowadzane w naszej klinice w Warszawie usuwanie blizn, to zabieg trwały i skuteczny. Pozwala on na pozbycie się często nieestetycznych “pamiątek”, które w skrajnych przypadkach mogą utrudniać nam normalne funkcjonowanie na co dzień. 

Dziś nie tylko my sami, ale też bardzo wiele osób w naszym otoczeniu zwraca uwagę na nasz wygląd, co także ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Właśnie z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na kontakt z nami, w celu umówienia się na skuteczne usuwanie blizn w Warszawie. Dzięki nam odzyskasz olśniewającą urodę, co z całą pewnością pozwoli Ci ponownie uwierzyć w siebie i swoją wartość.

Zabieg ten umożliwia usunięcie różnego rodzaju blizn np. powypadkowych, potrądzikowych czy pooperacyjnych. Dzięki niemu nie pozostanie po nich żaden ślad, a osoba, na której był on przeprowadzony, po przebyciu niezbędnej rekonwalescencji, odzyska gładką skórę i będzie mogła zapomnieć o wszystkich sposobach, których używała, aby ukryć swoje niedoskonałości.

Dodatkowym atutem usuwania blizn w Warszawie jest to, że można je przeprowadzić w zasadzie na dowolnym miejscu na ciele, pod warunkiem, że nie ma do tego przeciwwskazań, o których można przeczytać w zakładce “PRZECIWWSKAZANIA”, znajdującej się na tej stronie.

Usuwanie Blizn Warszawa – efekty

  • wyraźnie ujędrnienie skóry
  • wyrównanie poziomu blizny ze skórą,

*Ostateczne rezultaty kuracji będą widoczne 6 miesięcy po wykonaniu ostatniego zabiegu.

Usuwanie Blizn Warszawa –przeciwwskazania do przeprowadzenie zabiegu

  • rozrusznik serca
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • metalowe implanty w miejscu zabiegu
  • zabiegi chirurgiczne w miejscu leczenia do 2 miesięcy przed rozpoczęciem kuracji

Usuwanie Blizn Warszawa – opinie

Decydując się na taki zabieg, bardzo wiele osób poszukuje recenzji lub opisów osób, które już go przeszły. Chcą poznać więcej szczegółów i upewnić się, że przynosi on efekty.

Klientki korzystające z usług naszej kliniki wystawiają nam pozytywne opinie dotyczące tego zabiegu, często podkreślając, że uzyskane rezultaty przechodzą najśmielsze oczekiwania, a po nieestetycznych bliznach nie ma nawet śladu. Często wspominają także o krótkim czasie trwania samego zabiegu, i doświadczeniu naszych pracowników. Bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi osób korzystających z naszych usług, gdyż dzięki nim możemy pomagać im jeszcze lepiej i rozwijać swoje umiejętności i wiedzę.

Usuwanie Blizn Warszawa – cena

Pozytywne komentarze, o których wspominaliśmy dotyczą także jeszcze jednego aspektu – a jest nim cena. W naszej klinice dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi były dostępne dla jak największej ilości osób, dlatego dbamy o konkurencyjne ceny. Jednocześnie wyróżnia nas wysoka jakość usług.

Nasi pracownicy cały czas się rozwijają, skrupulatnie  zdobywając doświadczenie z zakresu zabiegów medycyny estetycznej, do których należy także opisywane tutaj usuwanie blizn w Warszawie. Zatem jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz się mu poddać, to serdecznie zapraszamy do naszej kliniki. Czeka na ciebie zespół specjalistów, którzy są gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. 

Masz blizny, których się wstydzisz, lub które istotnie wpływają na postrzeganie Twojego ciała? Nie zwlekaj dłużej i zgłoś się do nas, a z całą pewnością będziesz zadowolona!

Cena zabiegu zależy od indywidualnych potrzeba każdego pacjenta.