Zabieg LIGHT EYES ULTRA - cena, opinie, efekty - Warszawa, fyoung.pl
a

LIGHT EYES ULTRA Warszawa

Skóra wokół oczu jako pierwsza zdradza oznaki starzenia. Jest niezwykle cienka. To dlatego widać naczynka krwionośne, które tworzą nieestetyczne cienie wokół oczu. LIGHT EYES ULTRA zadziała niczym poduszeczka, która zakryje naczynka, a dodatkowo będzie odbijała światło.  Light Eyes Ultra zakryje naczynka, dzięki czemu cienie znikną, dodatkowo zawiera substancje wzmacniające naczynka. Poprawia również mikrokrążenie zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów.

 Co to jest LIGHT EYES ULTRA?

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który jako jedyny wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami.

Jakie efekty daje LIGHT EYES ULTRA?

Wyrównanie się worków pod oczami, dzięki czemu twarz wygląda młodziej i bez efektu zmęczenia. Także zanikanie zmarszczek mimicznych optycznie odmładza i daje uczucie zadowolenia ze świeżego wyglądu. Pacjenci już na drugi dzień cieszą się wyraźnie bardziej wypoczętymi i zrelaksowanymi oczami. Osoby z „sińcami” pod oczami mogą liczyć nawet na 70% ich rozjaśnienia i całkowite usunięcie na przestrzeni kilku zabiegów.

Czy zabieg z LIGHT EYES ULTRA jest bezpieczny?

Zabiegi light eyes ultra można łączyć także z innymi metodami redukcji zmarszczek i procesów przeciwstarzeniowych. Jest on zupełnie naturalny i może być z powodzeniem stosowany u zdecydowanej większości pacjentów w różnym wieku i problemami skórnymi.

Składniki aktywne:

  • Kwas hialuronowy – naturalny budulec tkanek. Decydujący o jędrności i nawilżeniu skóry.
  • Heksapeptydy – substancja łącząca w sobie starannie dobrane aminokwasy, które rozkurczają zmarszczki mimiczne, redukują napięcie twarzy, działają podobnie jak botox.
  • Ruszczyk – dzięki silnym właściwościom drenującym usprawnia pracę naczyń krwionośnych, co przyczynia się do ogólnego, lepszego wyglądu skóry, nadania jej świeżości.
  • Jagoda – skuteczny antyoksydant zawarty w owocach jagód.
  • Rozmaryn – Zmniejsza widoczne obrzęki i stymuluje krążenie.

Zanim wykonamy zabieg

Przed zabiegiem nie przyjmujemy aspiryny, ani innych leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu powinniśmy unikać promieni słonecznych, wzmożonego wysiłku fizycznego, sauny lub solarium. Sam zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań – można go wręcz wykonać w przerwie na lunch.

Jak wygląda zabieg?

Najpierw miejsce, które będzie ostrzykiwane, znieczula się kremem Emla (na około pół godziny przed zabiegiem). Następnie dokładnie odkaża się skórę. Lekarz wprowadza preparat LIGHT EYES ULTRA specjalną techniką w wybrane miejsce.

Czas trwania zabiegu

Zabieg jest niezwykle krótki. Trwa zaledwie około 30 minut

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem miejsca iniekcji są znieczulone kremem, stąd zabieg jest niemal bezbolesny.

Kiedy najlepiej umówić się na zabieg?

Najlepiej umówić się na zabieg, gdy nie mamy w ciągu najbliższych kilku dni  zaplanowanych ważnych spotkań , ze względu na możliwość wystąpienia ewentualnego obrzęku lub zasinienia.

Jak długo utrzyma się efekt zabiegu?

Ostateczna długość trwania rezultatu zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Czas utrzymywania się efektu trwa zwykle od 6 – 9 miesięcy.

Bezpośrednio po zabiegu 

Po zabiegu pojawiają się niekiedy lekkie zaczerwienienia skóry, delikatny ból, obrzęk lub zasinienie w miejscu wstrzyknięcia preparatu – objawy te znikają w ciągu 2-3 dni po zabiegu.

Przeciwwskazania: 

Ciążą, stany zapalane skóry, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, tendencje do powstawania blizn przerostowych.

Usuwanie cieni pod oczami Warszawa – Ursus. Zapraszamy!