Laserowe usuwanie rozstępów Warszawa (radiofrekwencja) | fyoung.pl
a

Usuwanie Rozstępów Warszawa

usuwanie rozstępów

Ilość zabiegów: efekt po serii 6 zabiegów

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Cena od: 750 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: Każdy zabieg w serii co 4 tygodnie


Informacje na temat zabiegu

Rozstępy to zanik skóry w postaci linijnej o różnej długości i szerokości

Rozstępy mają wyraźne granice, przebiegają równolegle lub zbieżnie i tworzą się stopniowo.
W początkowej fazie wyglądają jak blizny i są czerwonawe, charakteryzują się nieznacznymi wyniosłościami ponad poziom skóry, w fazie drugiej stają się białoperłowe,i lekko zagłębione.
Główne miejsca pojawienia się rozstępów to skóra bioder, piersi, ud, podbrzusza, pośladków,pleców, a nawet pach.

W celu redukcji rozstępów zapraszamy do naszej kliniki na zabiegi najskuteczniejszą na rynku metodą leczenia rozstępów, jaką jest
Mikronakłuwanie z RF – MesoTherm..” w połączeniu z mikrodermabrazją korundowo-laserową pierwszym etapem procedury zabiegowej jest mikrodermabrazja korundowo-laserowa, dzięki której mamy możliwość likwidacji martwych komórek naskórka, laser biostymulacyjny regeneruje skórę.

Próżniowa radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie trzech technologii:

1. Radiofrekwencja to przepływ prądu zmiennego o długości fali w zakresie częstotliwości radiowych. Energia cieplna, wytwarzająca się na skutek przepływu prądu zmiennego, ma istotny wpływ na regenerację kolagenu.Pierwszym zaobserwowanym efektem klinicznym jest skurcz włókien kolagenowych , który skutkuje natychmiastowym ujędrnieniem tkanki. Efektem długoterminowym jest produkcja nowych włókien kolagenowych. Ponadto wywołuje rewaskularyzację tkanek (poszerzenie i udrożnienie ), w tym naczyń krwionośnych , dzięki czemu prowadzi do optymalnego dostarczania substancji odżywczych do komórek ciała.

2. nakłuwanie tytanowymi mikroigłami, dzięki którym przekazujemy energię cieplną do tkanek oraz tworzymy kanaliki w skórze, którymi możemy wprowadzać substancję aktywne.

3. próżnia przytrzymuje skórę, dlatego w przeciwieństwie do tradycyjnych rollerów zawsze igły nakłuwają na tej samej głębokości, daje to bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu

Zmagasz się z rozstępami, które wyglądają mało estetycznie, a dodatkowo utrudniają codzienne funkcjonowanie?  Próbowałaś już wielu specjalistycznych kremów i preparatów mających zniwelować ich widoczność? Czas zdecydować się na profesjonalny zabieg, jakim jest mikronakłuwanie wraz z mikrodermabrazją korundowo-laserową. Przywróci on Twojej skórze piękno, a Ty ostatecznie pozbędziesz się niechcianych blizn i rozstępów. 

Usuwanie rozstępów Warszawa

Nasza klinika medycyny estetycznej Forever Young stawia na profesjonalną obsługę, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, doradzając i wspólnie wybierając odpowiednie dla Ciebie zabiegi. Proponujemy terapię usuwania rozstępów w Warszawie, pomoże Ci ona ponownie cieszyć się nieskazitelną skórą. 

Przyczyn powstawania rozstępów jest bardzo wiele, trudno im również zapobiec. Jeżeli nie wiesz, co może na nie wpływać, podpowiadamy:

  • nagła i gwałtowna zmiana wagi ciała – powoduje ona rozciąganie się skóry, której włókna nie wytrzymują zmian struktury. O wiele częściej rozstępy pojawiają się, gdy przybieramy na wadze, dochodzi wówczas do rozszerzenia się tkanki tłuszczowej.
  • szybki wzrost – ma miejsce najczęściej w okresie dojrzewania, skóra nie nadąża za produkcją komórek, a co za tym idzie, powstają w niej ubytki w postaci rozstępów. 
  • ciąża – to ona kojarzy się najczęściej z rozstępami. Pojawiają się one na brzuchu oraz piersiach kobiety. Warto zadbać wówczas o prewencję, aby uniknąć mało estetycznych skaz na skórze. 
  • geny – to one wpływają również na powstawanie rozstępów. Jeżeli rodzice doświadczają takich problemów ze skórą, prawdopodobne jest, że dziecko w późniejszym czasie również będzie się z nimi zmagało. 

Teraz, kiedy wiesz już, co może być przyczyną powstawania rozstępów na Twoim ciele, zdecyduj się na profesjonalną terapię, która ostatecznie pozwoli Ci zażegnać ten problem. Ich lokalizacja bywa czasami kłopotliwa i bardzo uciążliwa. Nikt nie chce bowiem, aby problemy skórne dostrzegane były przez inne osoby.

Radiofrekwencja mikroigłowa – Warszawa 

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na ostateczne pozbycie się rozstępów, wykonywany przez nas zabieg jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Wykorzystujemy nowoczesną technologię, a metodyka oparta jest na badaniach naukowych. Możesz być więc pewna ich skuteczności oraz bezpieczeństwa. Aby uzyskać najlepsze efekty, rekomendujemy 6 zabiegów wykonywanych w odstępie 4 tygodni. Pozwoli Ci to na skuteczne wyleczenie, bez ryzyka podrażnień. Czas trwania jednorazowej wizyty to około 90 minut. 

Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie medycyny estetycznej przeprowadza doświadczony lekarz, który wykorzystuje nowoczesny sprzęt. Producenci urządzeń cieszą się na rynku zaufaniem klientów, ich produkty cechuje wysoka jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Opinie o usuwaniu rozstępów w Warszawie prowadzone przez naszą firmę są niezwykle pozytywne. Pacjenci doceniają nas za pełen profesjonalizm, doradztwo oraz skuteczne działanie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz wątpliwości. Wierzymy, że razem z nami możesz pozbyć się raz na zawsze uciążliwych rozstepów. 

* Leczenie odbywa się w znieczuleniu miejscowym, podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło.

Usuwanie rozstępów Warszawa – efekty

Proces odbudowy skóry, to proces długi i powolny. Ostateczne rezultaty kuracji będą widoczne 6 miesięcy po przeprowadzeniu ostatniego zabiegu.

Usuwanie rozstępów Warszawa – skutki uboczne

Skóra poddana zabiegowi usuwania rozstępów będzie zaczerwieniona i opuchnięta, ale już następnego dnia można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Usuwanie rozstępów Warszawa – przeciwwskazania

  • rozrusznik serca
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • metalowe implanty w miejscu zabiegu
  • zabiegi chirurgiczne w obszarze zabiegowym (do 2 miesięcy przed rozpoczęciem kuracji)

Usuwanie rozstępów Warszawa – opinie

Oferowany w naszej klinice zabieg cieszy się pozytywnymi opiniami zadowolonych pacjentek, które chwalą go za spektakularne efekty oraz profesjonalną, kompleksową opiekę z naszej strony. Jest to dla nas ważna informacja pozwalająca na poznanie potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów, co pozwala nam na dopasowanie się do nich.

Najskuteczniejsze usuwanie rozstępów Warszawa – cena

Dostępny w naszej klinice Forever Young zabieg usuwania rozstępów posiada atrakcyjną cenę, która jest ważnym czynnikiem dla odwiedzających nas pacjentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jej poziom był dla Państwa satysfakcjonujący i adekwatny do jakości wykonywanego zabiegu.