Zabiegi na wypadające włosy - Warszawa ⭐ | Klinika Forever Young
a

Wypadające włosy leczenie Warszawa

klara-kulikova-l71GsxoyhUA-unsplash (1)

Informacje na temat zabiegu

Mówi się, że fryzura to pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę u drugiej osoby – i coś w tym jest, bowiem piękne i gęste włosy są wizytówką jednych i marzeniem drugich. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy z nas chciałby pochwalić się bujnymi, lśniącymi włosami. Nie zawsze udaje się to osiągnąć bez wysiłku – ze względu na rozmaite przyczyny, takie jak uwarunkowania genetyczne, nieprawidłowo funkcjonująca gospodarka hormonalna, choroby, wiele lat niewłaściwej pielęgnacji, a nawet nieodpowiednia dieta, nie każdy jest w stanie uzyskać satysfakcjonujący efekt domowymi sposobami i suplementacją. Włosy, które straciły blask łamią się, kruszą, są matowe i wypadają, tracąc swoją naturalną objętość. Niełatwo jest odżywić je bez pomocy medycznej, tym bardziej, że samodzielne leczenie wypadania włosów jest raczej długotrwałym procesem.

Zabiegi na wypadające włosy w Warszawie

Jeśli nie udaje Ci się poprawić wyglądu włosów, wprowadzając niewielkie zmiany, oznacza to, że być może problemy są poważniejsze, niż Ci się wydaje. W takiej sytuacji należy reagować i zastanowić się nad zabiegiem, który przywróci skórze głowy odpowiedni stan i wspomoże odbudowę włosów. W naszej klinice w Warszawie proponujemy zabiegi pobudzające cebulkę włosa do regeneracji, które dostarczają im substancji aktywnych, odżywiających i wzmacniających. Preparaty stosowane w ramach zatrzymania procesów osłabienia i wypadania włosów powinny zawierać między innymi: czynnik wzrostu EGF, 1 Gm peptyg, kwas hialuronowy, aminokwasy, mikroelementy, witaminy oraz osocze bogatopłytkowe. Jakie zabiegi będą więc najlepsze na wypadanie włosów w Warszawie? W naszej klinice wykonujemy zabiegi takie jak termolifting, czyli mikronakłuwanie z falą radiową, biostymulacja wzrostu i odbudowy włosów oraz tradycyjna mezoterapia igłowa.

Leczenie wypadania włosów w Warszawie – czy to jest możliwe?

Każdy z tych zabiegów poprawia kondycję skóry głowy oraz włosów, zmniejszając ich wypadanie oraz przywracając im zdrowy wygląd. W wyniku terapii mikroigłami skóra jest pobudzana do regeneracji, mieszki włosowe do wzmożenia aktywności, tworzą się nowe mikronaczynka, co razem skutkuje kompleksowym odżywieniem skóry głowy. Dzięki innowacyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej możesz pozbyć się problemu wypadania włosów raz na zawsze, umawiając się na wizytę w naszej klinice w Warszawie. Na profesjonalne leczenie wypadających, osłabionych włosów – również ze względu na atrakcyjną cenę zabiegu –  decyduje się coraz więcej pacjentek, a sam zabieg termoliftingu cieszy się dobrymi opiniami i przynosi pożądane rezultaty, dzięki którym znów można pochwalić się pięknymi, lśniącymi włosami.