Wypełnianie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym Warszawa (cena) - FYOU
a

Wypełnienie Bruzd i Zmarszczek Warszawa Ursus


Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! 

Cena: 850 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 12-18 miesięcy


Informacje na temat zabiegu

Wypełniacze to substancje wstrzykiwane w skórę, dzięki którym uzyskujemy powiększanie ust, poprawienie konturów twarzy, wypełnienie linii, przy zachowaniu całkowicie naturalnego wyglądu. Wypełniacze wprowadza się w głębsze warstwy skóry, w obszary pomarszczone, zapadnięte lub zawierające blizny. Dzięki wypełniaczom skutecznie wykonamy powiększanie ust, wygładzimy oraz ujędrnimy twarz, uzyskując młodszy wygląd. Wypełniacze są doskonałym sposobem na walkę z objawami starzenia, a więc zmarszczkami.

Czym są zmarszczki?

Delikatne deformacje skóry w postaci zmarszczek pojawiają się już po 25 roku życia, następnie wraz z wiekiem na skutek zmniejszania się ilości kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny problem się pogłębia.  Skóra staje się coraz bardziej sucha i pomarszczona. Proces powstawania zmarszczek przyspieszają dodatkowo takie czynniki jak niewłaściwa dieta, stres palenie tytoniu czy promieniowanie UVA i UVB. Całkowitej obrony przed postępującymi zmarszczkami nie ma, można jednak podejść do problemu profilaktycznie i wzbogacić swoją dietę o witaminy z grupy A, B, C i E. Naturalne sposoby to również prawidłowe nawodnienie organizmu oraz odpoczynek. W przypadku pojawiających się zmarszczek najlepszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z usług gabinetu medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach zabiegi wypełniania zmarszczek są na tyle mało inwazyjne i na tyle dostępne cenowo, że stały się powszechne i popularne wśród ogółu społeczeństwa.


Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy ze względu na swoje właściwości jest najbardziej popularnym i uniwersalnym wypełniaczem stosowanym w medycynie estetycznej. Wypełnianie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym daje satysfakcjonujące efekty, które są widoczne tuż po zabiegu. Poza tym kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, ponieważ jest naturalnym składnikiem skóry. Wraz z wiekiem jego ilość zmniejsza się, dlatego między innymi tworzą się zmarszczki i bruzdy.

Zabieg niweluje zmarszczki na minimum 6 miesięcy. W przypadku niektórych pacjentów efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć.

Na co zwrócić uwagę?

Istotny przy zabiegu jest wybór odpowiedniego wypełniacza, dlatego ważne jest doświadczenie i wiedza lekarza medycyny estetycznej wykonującego zabieg wypełniania zmarszczek. Należy dobrać w zależności od wykonywanego zabiegu kwas hialuronowy o odpowiedniej gęstości. Warto również pamiętać o tym, aby tuż po zabiegu nie korzystać z solarium oraz sauny.

Czy zabieg jest bolesny?

Wypełnianie zmarszczek nie jest zabiegiem inwazyjnym, w celu dostarczenia pełnego komfortu pacjentom stosujemy dodatkowo znieczulenie miejscowe. Ponadto pacjent może bez najmniejszych problemów tuż po zabiegu wrócić do normalnego trybu życia widząc efekty wypełniania zmarszczek od razu. W niektórych przypadkach może pojawić się zaczerwienienie oraz obrzęk, świąd czy ból w miejscu iniekcji, który znika zwykle po 48 godzinach.

  • zmarszczki nosowo – wargowe
  • zmarszczki na czole
  • kurze łapki
  • podkrążone oczy
  • opadnięte kąciki ust
  • ciąża i karmienie piersią
  • opryszczka w fazie aktywnej
  • choroby nowotworowe
  • choroby autoimmunologiczne
  • inne stany zapalne

Wypełnianie bruzd nosowo wargowych cena Warszawa

Dbamy o to, żeby zapewnić jak najlepsze ceny naszych usług, cena zabiegu wypełniania bruzd nosowo wargowych w Warszawie wykonywana przez naszych specjalistów jest niezwykle atrakcyjna i konkurencyjna. Dokładamy wszelkich starań, żeby atrakcyjna cena szła u nas w parze z najwyższą jakością i dokładnością wykonywania zabiegów. Cena wypełniania bruzd nosowo wargowych w Warszawie wynosi 850 złotych, zabieg warto powtarzać co około rok, w celu utrzymania jak najlepszego efektu i satysfakcji z rezultatów.

Wypełnianie zmarszczek opinie Warszawa

Przeprowadzane przez nas zabiegi, w tym wypełniania zmarszczek w Warszawie, są bardzo wysoko oceniane przez klientów, z którymi mieliśmy już przyjemność pracować. Oprócz zadowolenia z uzyskanych, dzięki naszej pracy efektów, klienci bardzo cenią sobie nasze indywidualne podejście oraz profesjonalizm i dokładność, z jaką nasi pracownicy przeprowadzają zabiegi. Zawsze dbamy o to, żeby warunki podczas wykonywania zabiegów były jak najlepsze, a także o to, żeby zapewnić naszym klientom maksymalne poczucie komfortu.