Zabieg Profhilo H+L Warszawa - fyoung.pl
a

Profhilo H+L

mezoterapia igłowa Warszawa

Cena zabiegu:

Pojedynczy zabieg 1100 zł

Dwa zabiegi w pakiecie 2000 zł


Informacje na temat zabiegu

Każda osoba, w tym szczególnie kobiety, marzą o zachowaniu pięknej, jędrnej i młodej skóry. Jednak promieniowanie UV i czas potrafią na ten stan wpłynąć negatywnie. Jednak nic jeszcze nie jest stracone. Za sprawą innowacyjnego zabiegu Profhilo H+L jest możliwe skuteczne odmłodzenie skóry wraz z tkanką podskórną.

Zabieg Profhilo – na czym polega?

Profhilo to zabieg polegający na odmłodzeniu zarówno skóry, jak i tkanki podskórnej. Łączy w sobie działanie wielu zabiegów, a same efekty są wręcz niebywałe. Dzięki temu zabieg ten oddziałuje na zróżnicowane mechanizmy starzenia się. Bardzo naturalny efekt sprawia, że rozwiązanie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to niezwykle nowoczesny preparat, który ma na celu odmłodzić skórę.

Bogate doświadczenie

Jesteśmy zespołem specjalistów i posiadamy wszelkie niezbędne doświadczenie w kwestiach kosmetologicznych. Działamy na różnych płaszczyznach, jednak do swojej oferty wprowadziliśmy też możliwość skorzystania z zabiegu Profhilo. Zabieg wykonuje dr Krzysztof Ziemczyk. Podążając za nowoczesnymi technologiami, a także stale kształcąc się w tych kwestiach, rozwijamy naszą ofertę i kompetencje. Wszystko to robimy w trosce o nawet najbardziej wymagających klientów. Pomagamy czuć się dobrze w swoim ciele. Świadczone przez nas usługi sprawiły, że wiele osób pozbyło się swoich kompleksów, dzięki czemu zyskały niezwykłą pewność siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zabieg Profhilo opinie

Opinie na temat tego zabiegu są niezwykle pozytywne. Warto zaznaczyć , że efekty są też widoczne u pacjentek 60+. Dzięki temu, że jest to metoda skuteczna, zyskała ona swoje grono fanów. Stale staje się coraz bardziej popularna. Dodatkowym atutem jest czas wykonywania zabiegu, a także brak potrzeby wykonania rekonwalescencji po odbytym zabiegu. Duże zainteresowanie jest także faktem, że za sprawą tego zabiegu można uzyskać efekty jak po wolumetrii twarzy oraz biostymulacji.

Zabieg Profhilo efekty

Z pewnością zabieg ten zainteresował osób zastanawiając się nad zdecydowaniem się na Profhilo. Kiedy widać efekty? To kluczowe pytanie, które towarzyszy wielu Paniom. Doskonałymi wiadomościami okazać się może fakt, że pierwsze efekty zauważyć można już po pierwszym zabiegu. Molekuła młodości, która wolno się uwalnia, sprawia, że utracony kontur twarzy powraca, a rysy twarzy się poprawiają. Efekt ten jest długotrwały i zauważalny na całej powierzchni twarzy. Głównymi zaletami, które niesie za sobą ten zabieg, jest naturalna wolumetria twarzy, rewitalizacja, odświeżenie i poprawa napięcia skóry.

Jak długo utrzymuje się efekt?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, jednak w niektórych przypadkach zalecane jest wykonanie dodatkowego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Efekty zabiegu utrzymują się od 1 do 1,5 roku. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonywać tzw. zabiegi przypominające.

Zabieg Profhilo H+L, Warszawa – cena

Zabieg jest wykonywany z użyciem innowacyjnego produktu, czyli Profhilo. Warszawa to wielkie miasto, a zarazem stolica Polski, dlatego przykładamy ogromną uwagę do jakości oferowanych przez nas usług. Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie – zarowno przy ustalaniu terminu wizyty, jak i przy wykonywaniu zabiegu z użyciem Profhilo. Cena zawsze uzależniona jest od liczby wizyt, na które się Państwo zdecydują, przy czym efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Natomiast całkowite rezultaty pacjenci zauważają zaledwie po dwóch zabiegach. Z tego względu oferujemy pakiet dwóch wizyt, ponieważ jest to wystarczająca ilość, by osiągnąć wymarzony efekt. Przekonało się o tym grono naszych zadowolonych pacjentów, nawet tych w wieku przekraczającym 60 lat.

Zabieg Profhilo H+L, Warszawa – wskazania

Tak jak przy każdym oferowanym przez nas zabiegu, tak samo przy tym wykorzystującym Profhilo, wskazania wyróżniają, jakie problemy potrafi rozwiązać proponowane rozwiązanie. Wśród nich można wyróżnić:

  • opadnięte policzki,
  • utracony owal twarzy,
  • zmarszczki poziome,
  • zmarszczki pionowe,
  • zwiotczenie skóry.

Zabieg pozwala poprawić wygląd twarzy, z powrotem przywrócić jej elastyczność i objętość, których brakuje. Pozwala pozbyć się tak zwanych chomiczych policzków, sprawiając, że skóra znów staje się napięta oraz odżywiona, nabierając przy tym młodzieńczej lekkości. Zabieg jest więc przeznaczony dla tych z Państwa, którym zależy na szybkim odmłodzeniu wyglądu bez potrzeby rekonwalescencji. Ponadto rezultaty widoczne są po zaledwie dwóch wizytach.