Zamykanie naczynek Warszawa Praga Południe - Forever Young
a

Zamykanie naczynek Warszawa Praga Południe

Piękna, promienna cera o jednolitym kolorycie to sprawdzony przepis na to, by doskonale się prezentować niezależnie od pory dnia i okoliczności. Stanowi obiekt marzeń wielu kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z różnego rodzaju problemami skórnymi. Jednym z nich są rozszerzone naczynka krwionośne, które najczęściej występują na policzkach. Jeśli jest ich wiele, mogą przypominać rumień, który pojawia się na twarzy nie tylko w momencie, gdy jest Ci ciepło lub gdy towarzyszą Ci intensywne emocje. Masz dość ukrywania się za starannie nałożoną warstwą kosmetyków niwelujących zaczerwienienia? W takim razie oferowany przez nas zabieg zamykania naczynek będzie idealnym rozwiązaniem!

Skuteczność i szybkie rezultaty

Warto pamiętać o tym, że rozszerzone naczynka to nie tylko kwestia estetyki, ale i wygody. Są one wrażliwe między innymi na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, pod wpływem których mogą pękać, tworząc tym samym niewielkie, ale bolesne rany. Najrozsądniej będzie zapobiec takiemu rozwojowi wypadków. W naszej klinice pomagamy w pozbyciu się rozszerzonych naczynek z twarzy oraz z nóg. Wykorzystujemy do tego zaawansowany technologicznie sprzęt, którym jest laser X-LASE Nd-YAG. To on gwarantuje imponującą skuteczność i sprawia, że nie należy obawiać się nieprzyjemnych odczuć podczas całej procedury. Wiąże się ona jedynie z niewielkim dyskomfortem, który odczujesz jako drobne ukłucia. Pozytywne opinie klientów dowodzą jednak, że takie małe poświęcenie zdecydowanie jest warte efektów!

Pełen komfort i bezpieczeństwo

Jeśli interesuje Cię zabieg, którym jest zamykanie naczynek oferowane przez nas mieszkańcom  warszawskiej dzielnicy Praga Południe, to nasza klinika jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne. Kadra złożona z wykwalifikowanych specjalistów z przyjemnością udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i zadba o to, byś czuła się komfortowo. Na dodatek, w parze z wysoką jakością idzie także atrakcyjna cena. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego usługi wykonujemy przy zachowaniu wszystkich obowiązujących środków ostrożności i higieny. Jednocześnie informujemy naszych klientów, że zabieg zamykania naczynek posiada pewne przeciwwskazania. Zrezygnować powinny z niego osoby, które:

  • mają świeżą opaleniznę,
  • są w ciąży lub karmią piersią,
  • przyjmują leki światłouczulające,
  • chorują na łuszczycę, bielactwo, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze oraz epilepsję.

Po jego wykonaniu zaleca się natomiast unikanie długich, ciepłych kąpieli, wizyt w saunie i opalania się.