Laserowe zamykanie naczynek Warszawa | fyoung.pl
a

Zamykanie Naczynek/Laser Nd-YAG

jak bezpiecznie powiększyć usta?

 


Ilość zabiegów: efekt już po 1 zabiegu, średnio 2-4 zabiegi

Czas trwania zabiegu: 45 minut

Częstotliwość powtarzania zabiegu: Każdy zabieg w serii co 4-6 tygodni


Informacje na temat zabiegu

Widoczne zmiany w postaci zaczerwienionej skóry oraz pękających naczynek to nie tylko problem estetyczny, ale także zdrowotny, świadczący o zaburzeniach krążenia. Osoby, które borykają się z tą przypadłością powinny zwrócić szczególną uwagę na nagłe zmiany temperatur, kąpiele słoneczne czy spożywanie alkoholu. Dodatkowo pękające naczynka są bardzo widoczne, co negatywnie wpływa na samopoczucie i pewność siebie osób, których dotyczy ten problem. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna znalazła już skuteczne rozwiązanie, jakim jest laseroterapia.

Zamykanie Naczynek/Laser Nd-YAG – Warszawa

Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie pozwala trwale pozbyć się nieestetycznych pajączków pokrywających skórę. Promień lasera naświetla rozszerzone naczynie krwionośne, na skutek ciepła wzrasta temperatura znajdującej się w nim krwi, co powoduje obkurczenie się naczynka i w efekcie jego zamknięcie. To trwała, skuteczna, a co najważniejsze, bezpieczna metoda, która pozwala pozbyć się problemu. Laserowe zamykanie naczynek powinno zostać wykonane przez specjalistę, aby podgrzana została jedynie krew w naczynku, a nie skóra. W tym celu musi on dobrać odpowiednią długość promieniowania laserowego. Jeżeli interesuje Cię zamykanie naczynek w Warszawie, to możemy Cię zapewnić, że w naszej klinice zabieg ten wykona doświadczony lekarz, który doskonale zna się na swojej pracy.

Podczas zabiegu odczuwa sie delikatny dyskomfort w postaci ukłucia.

Skuteczność zamykania naczynek Warszawa

Liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji każdego pacjenta. Na konsultacji lekarz ocenia zmiany skórne i określa, ile sesji trzeba będzie wykonać, aby trwale pozbyć się problemu. Zwykle w celu osiągnięcia optymalnego efektu zabieg laserowego zamykania naczynek przeprowadza się 1-5 razy w odstępach 3-4 tygodniowych. Dyskomfort odczuwany przez pacjenta jest niewielki, dlatego nie ma konieczności stosowania środków znieczulających. 

Jeżeli Twoim problemem są popękane naczynia krwionośne, które znacząco pogarszają wygląd skóry i negatywnie wpływają na samopoczucie, zapraszamy na konsultację do naszej kliniki Forever Young w Warszawie. Laserowe zamykanie naczynek znacznie poprawi Twój wygląd i pozwoli Ci odzyskać pewność siebie.

Zamykanie Naczynek Warszawa – zalecenia

Po zabiegu nie należy:

 • wystawiać obszaru poddanego zabiegowi bezpośrednio na słońce w tym i solarium,
 • korzystać z sauny oraz długich, gorących kąpieli,
 • zrywać powstałych strupków.

Po zabiegu należy:

 • stosować preparaty łagodzące,
 • chronić skórę przed promirniami UV, stosując kremy z wysokim filtrem przez około 3 tygodnie

Zamykanie naczynek Warszawa – konsultacja przed zabiegiem

Przed zabiegiem laserowego zamykania naczynek w Warszawie konieczne jest odbycie wstępnej konsultacji, podczas której specjalista przeprowadza wnikliwy wywiad zdrowotny. Podczas wizyty lekarz omawia z pacjentem jego stan zdrowia i informuje go o wszelkich przeciwwskazaniach. Ponadto wspomina o możliwych skutkach ubocznych. Po zapoznaniu się ze szczegółami na temat zabiegu pacjent może umówić się na zamykanie naczynek w naszej klinice. Wstępna wizyta jest konieczna, gdyż pozwala nam upewnić się i ocenić, czy zabieg będzie dla pacjenta bezpieczny i nie zagraża jego zdrowiu.

Laserowe zamykanie naczynek w Warszawie – przygotowanie do zabiegu

Zanim nasz pacjent podda się zabiegowi, powinien się do niego odpowiednio przygotować. Opinie ekspertów potwierdzają, że skóra poddawana zabiegowi nie może być opalona. Z tego względu przed laserowym zamykaniem naczynek w Warszawie zaleca się zrezygnowanie z solarium, kąpieli słonecznych i używania kosmetyków samoopalających.

Na miesiąc przed zabiegiem należy również odstawić wszelkie kosmetyki zawierające pochodne witaminy A, czyli retinol i izotretynoinę. Ponadto przed zamykaniem naczynek w Warszawie nie wolno poddawać się takim zabiegom, jak głęboki peeling czy mikrodermabrazja. Nie zaleca się również używania kosmetyków zawierających witaminę C i kwasy. Na tydzień przed zabiegiem należy odstawić wszelkie herbaty, suplementy i preparaty, w których składzie znajdują się zioła fotouczulające np. dziurawiec lub nagietek.

Zamykanie naczynek w Warszawie – opinie

Opinie na temat tego zabiegu są bardzo pozytywne z uwagi na jego skuteczność, nieinwazyjność i krótki czas trwania. Po oczyszczeniu skóry i zabezpieczenie oczu za pomocą odpowiednich okularów, lekarz przykłada do miejsca, w którym są widoczne zmiany głowicę lasera, która uwalnia wiązkę promieniowania. Pacjent czuje niewielki dyskomfort w postaci ukłucia, a następnie delikatne pieczenie. Na konsultacji lekarz poinformuje o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu, a następnie przedstawi zalecenia, do których należy stosować się po laserowym zamykaniu naczynek w Warszawie. Pochlebne opinie osób, które zdecydowały się na ten krok to dowód na to, że warto wykorzystać szanse, jakie daje współczesna medycyna estetyczna. Dzięki temu szybko, skutecznie i niemalże bezboleśnie można pozbyć się problemu, który negatywnie wpływa na naszą atrakcyjność i pewność siebie.

Zamykanie naczynek Warszawa przeciwwskazania

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Świeża opalenizna ( przerwa od opalania ok 4 tygodnie)
 • Stosowanie kremów samoopalających (przerwa od stosowania ok 3 tygodnie)
 • Kremy z retinolem, kwasami AHA (zaprzestanie stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające: moczopędne, antydepresanty, retinoidy, B-karoten, antybiotyk, zioła: dziurawiec, nagietek,(zaprzestanie stosowania na 4 tygodnie przed zabiegiem)
 • Bielactwo, łuszczyca, bliznowiec
 • Wykonany mocny peeling mechaniczny lub chemiczny w obszarze do naświetlania (3 tyg. przed zabiegiem)
 • Cukrzyca, epilepsja, choroby serca, nadciśnienie tętnicze
 • Zażywanie Roaccutane oraz Izoteku (w ciągu ostatnich 6 miesięcy)
 • Wszczepiony stymulator/defibrylator serca

Zamykanie naczynek Warszawa – cena

Nasz zabieg zamykania naczynek laserem w Warszawie cieszy się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Jest skuteczny, bezbolesny i bezpieczny. Pozwala on skutecznie pozbyć się nieestetycznych pajączków, które często są przyczyną kompleksów i obniżonej samooceny.

W naszej klinice medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi usuwania pękających naczynek w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli chcesz poznać szczegółowe koszty zabiegów, zapraszamy do zakładki: https://fyoung.pl/cennik-2-2/. Znajdziesz w niej informacje o cenach usuwania pojedynczych naczynek, a także pajączków zlokalizowanych na udach, łydkach, całej twarzy i nosie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o zamykaniu naczynek w Warszawie w naszej klinice, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły oferty, odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.