Botoks na zmarszczki na czole Warszawa | fyoung.pl
a

Zmarszczki na czole

Likwidacja zmarszczek Warszawa

Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu! 

Cena: 450 zł

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 3-6 miesięcy


Informacje na temat zabiegu

Usuwanie zmarszczek na czole – Warszawa

Twoja skóra ze względu na wiek przestała być tak elastyczna, co spowodowało powstanie zmarszczek na czole? Botox jest doskonałym sposobem na uporanie się z tą niedogodnością. Gwarantujemy efekty po jednym zabiegu i przyjazną atmosferę w klinice, a także profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapraszamy na zabieg!

Zmarszczki na czole – dlaczego powstają?

Zmarszczki na czole pojawiają się poprzez ruchy mimiczne mięśni twarzy, czyli te związane z okazywaniem emocji. Niektóre obszary są szczególnie narażone na powstanie bruzd i jest to między innymi czoło. Pojawiają się na nim poziome linie, które najczęściej towarzyszą ekspresji zdziwienia czy zaskoczenia. Niestety, skóra wraz z wiekiem traci swoją elastyczność, dlatego nie wygładza się, jak lata wcześniej, przez co zmarszczki stają się coraz bardziej widoczne i stale się pogłębiają. Współczesna medycyna sprawia, że bez wysiłku można pozbyć się tego problemu.

Zabieg na zmarszczki na czole w Warszawie

Zastanawiasz się, z czego wynika skuteczność botoxu na zmarszczki na czole? Powstają one poprzez wiotkość i utratę napięcia skóry. Toksyna botulinowa hamuje połączenia nerwowe z mięśniami, dzięki czemu zmarszczki wygładzają się. Substancja wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania i skutecznością, dlatego wykorzystuje się ją nie tylko w przypadku redukcji zmarszczek na czole, ale też innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, dlatego na początku spotkania specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad oraz analizuje mimikę twarzy pacjenta. Dzięki temu możliwe jest odpowiednie dobranie ilości preparatu i wybranie miejsca nakłucia skóry. Botoks jest wstrzykiwany za pomocą bardzo cienkich, jednorazowych igieł, dzięki czemu nie ma ryzyka powstania blizn.

Wykorzystujemy niewielką ilość preparatu, by zmarszczki na czole wygładziły się, a twarz nadal prezentowała się w pełni naturalnie. Zastrzyk jest praktycznie bezbolesny, dlatego nie ma potrzeby stosowania znieczulenia miejscowego. Według opinii pacjentów iniekcja przypomina ugryzienie komara.

Zabieg na zmarszczki na czole przebiega bardzo szybko – trwa około 20 minut. Mogą się po nim pojawić skutki uboczne w postaci miejscowego zaczerwienienia skóry w obszarze objętym iniekcją. Pełne efekty są widoczne po około tygodniu i powinny się utrzymywać przez 3-6 miesięcy. Po tym czasie zalecamy powtórzenie zabiegu. Po użyciu botoksu na zmarszczki na czole zalecamy unikać mocnego masowania skóry. Nie należy się także gwałtownie schylać.

Likwidacja zmarszczek na czole – dlaczego warto?

Botoks na zmarszczki na czole to świetne rozwiązanie. Na tle innych metod radzenia sobie z bruzdami na twarzy, toksyna botulinowa daje bardzo szybkie i długo utrzymujące się efekty, które nie tylko wygładzają skórę, ale umożliwiają zachowanie naturalnego wyglądu. Dochodzi do tego stosunkowo niewielka ilość przeciwwskazań oraz atrakcyjna cena.

W naszej klinice medycyny estetycznej możesz liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, by wykonywać zabiegu skutecznie oraz bezpiecznie. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt.

Botox – usuwanie zmarszczek na czole – przeciwwskazania

Mimo stosunkowo wysokiego bezpieczeństwa zabiegów na zmarszczki na czole z pomocą botoksu nadal istnieją sytuacje, w których aplikacja toksyny botulinowej nie jest zalecana. Najpopularniejsze przeciwwskazania to ciąża oraz karmienie piersią, a także zaburzenia krzepnięcia krwi oraz przewodnictwa nerwowo-mięśniowego czy przyjmowanie leków rozrzedzających krew.