Infuzja tlenowa Warszawa – cena i opinie | Forever Young
a

Infuzja Tlenowa Warszawa

infuzja_tlenowa

 


Ilość zabiegów: efekt już po pierwszym zabiegu!

Czas trwania zabiegu: 1 godzina

Częstotliwość powtarzania zabiegu: co 2 tygodnie


 

Informacje na temat zabiegu

Infuzja tlenowa oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowy .
Tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając tym samym stan energetyczny komórek, intensyfikując przemianę materii oraz przyspieszając procesy regeneracji.

Zabiegi infuzji tlenowej przeznaczone są dla każdego Klienta. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry.

Wypełnienie zmarszczek

Już po pierwszej aplikacji tlenu hiperbarycznego skóra jest wyraźnie rozjaśniona, promienna oraz nabiera młodszego wyglądu. W trakcie zabiegu dostarczamy skórze substancje aktywne ( dostępna jest pełna gama substancji dedykowanych różnym rodzajom i potrzebom skóry )

Zabieg pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust.Zwiększa metabolizm komórkowy, dostarczając naturalnej substancji odżywczej w przebiegu procesu keratynizacji (łuszczyca, trądzik w fazie aktywnej, worki pod oczami).

Infuzja tlenowa – Warszawa

W trakcie zabiegu wykorzystuje się nie tylko tlen, ale również serum, które musi być odpowiednio dobrane do rodzaju naskórka. Z tego powodu infuzja tlenowa zawsze musi być wykonywana przez specjalistę. Ów serum często posiada w swoim składzie kwas hialuronowy, który dzięki tlenowi lepiej dostaje się do skóry. Głównie dzięki uzyskanej substancji cera po zabiegu prezentuje się tak dobrze. Jeśli interesuje Cię infuzja tlenowa w Warszawie, to jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dlatego zawsze jesteśmy profesjonalni i gwarantujemy bezpieczeństwo. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, a także w pełni wyrozumiały.

Dbamy o to, by spędzony czas w naszym gabinecie był przyjemny. Z tego powodu oferujemy przyjazną atmosferę. Infuzja tlenowa jest zabiegiem bezbolesnym, dlatego żaden klient nie będzie narażony na dolegliwości bólowe. Co więcej, opinie wielu osób potwierdzają, że podczas zabiegu łatwo jest się zrelaksować, ponieważ sprężone powietrze delikatnie masuje twarz. Trwa on kilkadziesiąt minut. Warto wspomnieć, że po opisywanej infuzji można wrócić do codziennych czynności, ponieważ naskórek nie wymaga rekonwalescencji.

Wizualne efekty infuzji tlenowej są widoczne od razu. To nie wszystko, ponieważ utrzymują się co najmniej kilka dni zaledwie po jednym zabiegu, dlatego są polecane przede wszystkim przed ważnymi uroczystościami, spotkaniami biznesowymi i towarzyskimi etc. Co więcej, owe efekty mogą się wydłużyć, jeśli wykona się serię zabiegów.

 • głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym
 • wygładzenie okolic oczu
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności skóry
 • podniesienie owalu twarzy
 • rozjaśniona i zdrowa skóra
 • Regeneruje uszkodzone komórki (blizny),
 • Odżywia tkankę łączną w obrębie skóry właściwej,
 • Zwalnia proces starzenia,
 • Zwiększa napięcie skóry (profilaktyka starzenia),
 • Likwiduje zanieczyszczenia w obrębie skóry
 • Zmniejsza zmiany w przebiegu trądzika w fazie aktywnej,
 • Przyspiesza procesy gojenia,
 • Likwiduje przyczyny spowodowane zanieczyszczeniem środowiska i ma działanie antyoksydacyjne (zmniejsza prawdopodobieństwo tworzenia się wolnych rodników).
 • opryszczka w fazie aktywnej.

Cena oferowanej przez nasz gabinet w Warszawie infuzji tlenowej jest wyjątkowo atrakcyjna. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż może się różnić w zależności od używanych substancji celem stworzenia wspominanego serum.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania infuzją tlenową w Warszawie serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.