INTERFUSE peeling chemiczny Klinika estetyczna | fyoung.pl
a

INTERFUSE

Interfuse

 

 

CZAS TRWANIA ZABIEGU – ok. 75 min.

Cena: INTERFUSE + mikronakłucia twarz – 350 zł

Cena: INTERFUSE bez mikronakłuć twarz – 250 zł


Informacje na temat zabiegu

INTERFUSE czyli peelingi chemiczne w połączeniu z mezoterapią nikroigłową.

Mezoterapia mikroigłowa jest popularnym zabiegiem. Jak wiadomo, wykorzystywana jest głównie do wprowadzania w głąb skóry substancji aktywnych takich, jak np. kwas hialuronowy czy witaminy, czyli substancji łagodnych, z reguły niedrażniących.

Wydawać by się mogło, że wprowadzanie w ten sposób preparatów takich, jak kwasy chemiczne sprawi, iż zabieg okaże się być zbyt agresywnym dla skóry. Rzeczywiście w przypadku losowo wybranego kwasu chemicznego tak mogłoby się zdarzyć.

Okazuje się jednak, że powstały preparaty zawierające kwasy chemiczne dedykowane do podawania mikroigłami.

Czym jest zabieg INTERFUSE?

Jest to procedura łącząca zaawansowane preparaty zawierające kwasy chemiczne, komórki macierzyste i stymulatory tkankowe z mezoterapia mikroigłową.

Zabieg INTERFUSE możemy podzielić na 2 rodzaje – PRZECIWZMARSZCZKOWY I ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA.

Procedura zabiegowa w przypadku obu problemów skórnych wygląda podobnie, różnica polega na doborze odpowiedniego peelingu chemicznego. W przypadku działania odmładzającego decydujemy się na peeling AGE REBOOT, w przypadku działania na przebarwienia, peeling MELASMA & PIH.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje intensywnego złuszczania naskórka.

Jak wygląda zabieg INTERFUSE ?

1. Zabieg zaczynamy od przygotowania skóry czyli demakijażu oraz dokładnego oczyszczenia.

 1. Następnie nakładamy na skórę maskę przed zabiegową – VECTOR PRE MASK. Jest to produkt, którego działanie zostalo oparte na synergii aktywnego tripeptydu oraz nanotechnologii. Działanie maski przed zabiegowej polega na reaktywacji procesu stłuszczania naskórka, co skutkuje efektem resurfacingu i silnego nawilżenia .Vector pre mask pozostawiamy na skórze do 10 minut.Składniki aktywne: tripeptyd, biokwasy z miodu akacjowego, ekstrakt z granatu, witamina C, ubichinon.

  Działanie składników aktywnych: reaktywacja naturalnego procesu złuszczania , poprawa tekstury skóry, regeneracja komórek skóry.

 2. Główny etap zabiegu stanowi zastosowanie jednego z dwóch peelingów: PEELING AGE REBOOT lub PEELING MELASMA & PIH.PEELING AGE REBOOT – działanie preparatu polega na połączeniu nanokwasu, stymulatorów tkankowych i komórek macierzystych, podanych w formule opartej na nanotechnologii. Peeling nie powoduje nadmiernego złuszczania.Składniki aktywne: kwas bursztynowy, liposomalne komórki macierzyste, biokwasy z miodu akacjowego, ubichnon.

  Działanie składników aktywnych: aktywacja przebudowy skóry właściwej, regeneracja, stymulacja fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastynowych hamowanie procesu starzenia.

  PEELING MELASMA & PIH – działanie preparatu polega na połączeniu stymulatorów tkankowych i nanokwasów, podanych w formule opartej na nanotechnologii. Peeling stworzony jest dla osób z problemem przebarwień o różnym pochodzeniu. Preparat nie powoduje nadmiernego złuszczania.

  Składniki aktywne: kwas traneksamowy ( uznany przez WHO za skuteczny lek w walce z melasmą), stymulatory tkankowe, biokwasy z miodu akacjowego, ubichinon, arbutyna.

  Działanie składników aktywnych: rozjaśnianie przebarwień, hamowanie nawracania plam pigmentacyjnych, nawilżenie, regeneracja, przebudowa skóry właściwej.

 3. Po wprowadzeniu wybranego peelingu, stosujemy maskę na zakończenie zabiegu– POST PROCEDURE MASK – jest to produkt żelowy o satynowym wykończeniu, który pozostawiamy na skórze do 15 minut.Składniki aktywne: olej z nasion pracaxi, olej z nasion pitaja, olej z nasion bacuri, glinka biała, ekstrakt z arniki, ekstrakt z aloesu.Działanie składników aktywnych: łagodzące, kojące, przeciwzapalne, nawilżające, regenerujące, odżywienie.
 4. Po zmyciu maski po zabiegowej, stosujemy krem, odpowiednio dobrany do rodzaju skóry.

Zabieg INTERFUSE może być również przeprowadzony bez użycia mikroigieł. Dzięki wykorzystaniu nanotechnologii, substancje aktywne masek oraz peelingów chemicznych niezwykle skutecznie penetrują naskórek, docierając do dkóry właściwej, wywołując procesy regeneracyjne.

Efekty zabiegu:

 • spłycenie/likwidacja zmarszczek
 • poprawa gęstości skóry
 • wygładzenie powierzchni skóry
 • przebudowa skóry właściwej
 • zwiększenie nawilżenia
 • rozjaśnienie przebarwień
 • dogłębne odżywienie skóry
 • regeneracja

W celu wzmocnienia i zachowania uzyskanych podczas zabiegu efektów, rekomendujemy stosowanie kosmetyków do pielegnacji domowej z linii INTERFUSE tj. tonik i krem AGE REBOOT lub tonik i krem MELASMA & PIH.

Przeciwskazania:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • opryszczka w fazie aktywnej
 • trądzik zapalny/ropowiczy
 • zakażenia grzybicze skóry
 • alergia na składniki aktywne preparatów